2737
2739
عنوان

بچها من لباس میخوام میترسم برم😭😭💔کروناااا ی لعنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 57 پست
به به... ساری؟؟ بهشت زندگی میکنی که♥️

آره ساری میرم خرید .

یع رب یا نیم ساعت فاصله داریممم.😁✌حالا چرا بهشت ؟۷❤😘😁ولی با این حال ک فاصله داریم خریدامون ساریه

دلبر ناب دلم 
دقیقاا منم حتما باید پرو کنم ببینم تو تنم فشنگه یا نه🥺🥺

عاقا منم لباس می خوام مخصوصا توخونه ای ولی اصلا حال بیرون رفتنو ندارم واسه بچمم می خوام مانتو اینا دارم فعلا می تونم نگیرم لوازم آرایشمم تموم شده

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری لباس تو خونه ای هیچی ندارین قبلیا رو چکار میکنین پس؟ چرا من نمیترسم برم خرید🤔 خیلی راحت هر ...

خب کهنه شدن من بخاطر کرونا جایی نمیرفتم که خرید کنم لباس تو خونه ای هام از تابستونه که همسایمون تو خونه اورده بود ازش خریدم وگرنه من بازار نرفتم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728
شما فک میکنین کرونا اینطوریه که از کسی انتقال پیدا کنه؟؟؟ من همش فک میکنن اینطوری نیست 

چطوریه پس؟😐

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
عاقا منم لباس می خوام مخصوصا توخونه ای ولی اصلا حال بیرون رفتنو ندارم واسه بچمم می خوام مانتو اینا د ...

منم میگم جایی که نمیخوام برم مهم ترینش تو خونه ایه از تیر هیچی نخریدم باورت میشه🥺🥺چقد من مظلومم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
چطوریه پس؟😐

نمیدونم ولی انتقال نیست

اوندفعه یکی پیشم بود کرونا داشت نمیدونست 4ساعتم بیشتر پیشم بود ولی چرا من نگرفتم اون رفت بیمارستان خوابید 

و خیلیای دیگم دیدم با کسی بودن کرونا داشت ولی اونا نگرفتن

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن
2740
شما فک میکنین کرونا اینطوریه که از کسی انتقال پیدا کنه؟؟؟ من همش فک میکنن اینطوری نیست 

اره من دو بار گرفتم بار دوم وحشتناک بودم خدا به جوونیم رحم کرد ریه مم درگیر شده بود...

هر دو بار هم از خواهرم و شوهرش چون شاغلن و با مردم در ارتباطن

خب کهنه شدن من بخاطر کرونا جایی نمیرفتم که خرید کنم لباس تو خونه ای هام از تابستونه که همسایمون تو خ ...

یعنی از تابستون تا الان کهنه شدن؟؟!!

واقعا راست میگی؟؟

من لباسای ۴ سال پیشمو دارم میپوشم البته جدیدم میخرم ولی واس چند سال قبلم هم دارم اصلا کهنه نیستن رنگاشونم ثابت...

آره ساری میرم خرید . یع رب یا نیم ساعت فاصله داریممم.😁✌حالا چرا بهشت ؟۷❤😘😁ولی با این حال ک فاصله ...

کجای ساری میری خرید؟

ما ع ساری میریم تهران خرید😂😂😂

این کاربری قبلا دستع دوستم بود و الان پسش گرفتم لطفا اشتب نگیرین😐😐😐😐😐😐😐
منم میگم جایی که نمیخوام برم مهم ترینش تو خونه ایه از تیر هیچی نخریدم باورت میشه🥺🥺چقد من مظلومم

آره دیگه منم جایی نمیرم من از بهمن سال پیش لباس تو خونه ای نگرفتم دیگه لباسام کهنه شدن ما چقد مظلومیم😢😢

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
اره من دو بار گرفتم بار دوم وحشتناک بودم خدا به جوونیم رحم کرد ریه مم درگیر شده بود... هر دو بار هم ...

نمیدونم بخدا منم بودم ولی نگرفتم 

تعجب میکنم چرا تموم نمیشع اخه

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن
نمیدونم ولی انتقال نیست اوندفعه یکی پیشم بود کرونا داشت نمیدونست 4ساعتم بیشتر پیشم بود ولی چرا من ن ...

اولا که به سیستم ایمنی هر کسی بستگی داره

و خیلیا هستن که میگیرن ولی علامتی ندارن و رد میکنن

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2706