2737
2739
عنوان

بچها من لباس میخوام میترسم برم😭😭💔کروناااا ی لعنتی

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 57 پست
یعنی از تابستون تا الان کهنه شدن؟؟!! واقعا راست میگی؟؟ من لباسای ۴ سال پیشمو دارم میپوشم البته جدی ...

میدونی عزیزم من لباسای قبلمو جدید که میخرم میشورم تا میکنم میذارم دم در....دوست ندارم کمدام شلوغ باشه..

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
اولا که به سیستم ایمنی هر کسی بستگی داره و خیلیا هستن که میگیرن ولی علامتی ندارن و رد میکنن

امیدوارم زود زود تموم شه مردم راحت شن

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره دیگه منم جایی نمیرم من از بهمن سال پیش لباس تو خونه ای نگرفتم دیگه لباسام کهنه شدن ما چقد مظلومی ...

بیا در آغوشم باهم گریه کنیم😭😣

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
نمیدونم بخدا منم بودم ولی نگرفتم  تعجب میکنم چرا تموم نمیشع اخه

شاید سیستم ایمنی بدنتون قویه🧿

شاید سیستم ایمنی بدنتون قویه🧿

نمیدونم شاید اینطور باشه 

انشالله که تموم بشه مردم راحت بشن 

وای اگه کرونا بره چه ترافیکی بشه تو خیابونا مردم همه میرن مسافرت😂

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن
میدونی عزیزم من لباسای قبلمو جدید که میخرم میشورم تا میکنم میذارم دم در....دوست ندارم کمدام شلوغ باش ...

خب اشتباه میکنی دیگه...مثل الان ک لباس نداری

واس تنوع که خوبن...من خودم باید حداقل ده تا تیشرت و تاپ و شلوارک داشته باشم برای تنوع...ولی نمیتونم یهو برم ده تا تیشرت بخرم ک...برای همین قبلیا رو دارم

حتی واس مجردیمو دارم

لباس هم خیلی بیرون میدم

2740
کونی خانوم اخرین بارته تایپینگو می‌بیندی. گوه سگ

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_3    

نی نی یاررررر ببین چه فحشایی میده