2733
2739
عنوان

خانمای عزیز که تاپیک چشم سوم بودن

378 بازدید | 25 پست

من چشم اولمم باز نیست فقط اون پسره داشت شمارو دست مینداخت منم خاستم اذیتش کنم

من خدا نیستم دیروزم گفت حضرت محمد به اون عظمت از اینده خبر نداشت حسو ششم اینا همش دروغه فقط به خودتون و خدایه خودتون اعتماد کنید

و انقدر ساده نباشبن

تو خیلی باارزشی

ممنون که اطلاع رسانی کردین پسره رو که خودم میدونستم چشم سوم نداره اخه خودش تاپیک زده بود یکی بیاد به سوالاتش جواب بده 

ولی حضرت محمد از اینده خبر داشتا مثلا روزی که میخواست عزرائیل بیاد خونش با همه خداحافظی کرده بود یا وقتی حضرت علی توی تختش خوابید پیش بینی کرده بود که برای کشتنش میان

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون که اطلاع رسانی کردین پسره رو که خودم میدونستم چشم سوم نداره اخه خودش تاپیک زده بود یکی بیاد به ...

بله ولی دقیق نه فقط چیزایی که بهش وحی میشد

تو خیلی باارزشی
2731
2738
نه مرد بود به خانوما میگفت بیاد شخصی تا به سوالاتون جواب بدم

آخه خیلی زود حدس زدی 

شاید بقیه نمیفهمیدن مثل من

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
بله ولی دقیق نه فقط چیزایی که بهش وحی میشد

حضرت محمدم حس شیشمی بوده پس😁

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

من به چشم سوم اعتقاد دارم اما اونی که چشم سومش بازه اجازه ی بیانشو نداره ..اونی که ادعا میکنه داره دروغ میگه صد درصد

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706