2733
2734
عنوان

با مادرم خانه‌های مردم رو نظافت می‌کردیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دوس داشتی واقعی باشه و من کارتون خواب باشم نه؟ جووون

چندشه حرف زدنت

مثل.... 🤢🤢🤢

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2731
شماکه ده تا خواهر برادر بودید""یعنی نمیتونستی پیش ی دونه از اون 9نفر بری؟؟؟؟🙄🙄🙄🙄

خواهرا شوهر کرده بودند به چند تا ادم ناحسابی و پسرای خانواده هم همه زندان و معتاد و خلافکار

تاپیک‌ها و کامنت‌ها، طنز و تخیل است؛ جدی نگیرید!
یکم تخیلی نشد؟ حداقل میرفت خوابگاهی جایی،امتحان علوم پایروهم دوباره میداد😑که مجبور نشه بره مغازه ی ...

آره  اما نویسنده میخواد شخصیت داستانش زجر کشیده باشخ ولی اینطور قشنگ نیست نویسنده جان

گر چه چون سرو تماشاگه اهل نظرم   از جهان جز گره دل ثمری نیست مرا 
2740
حالا من واقعا کارتون خواب باشم چی به تو میرسه؟

🤢🤢🤢

الان هم دست کمی نداری

مغزت کارتون خوابه

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
 آره  اما نویسنده میخواد شخصیت داستانش زجر کشیده باشخ ولی اینطور قشنگ نیست نویسنده جان

ب اندازه ی کافی تو بچگی زجر کشیده و تلاش کرده خب حیفه پزشکیش تباه بشه 

بعد آخه نمیشه ک پزشکیو کی ول می‌کنه اونم کسیکه با بد بختی بهش رسیده و دوسالو نیم درس خونده

من یکیو میشناسم با اینکه خیلی ب مادرش وابسته بود و مادرش تو سال کنکور فوت شده پزشکی آورده 

چرا باید خودشو ببازه شخصیت؟

2706