2737
2734
عنوان

با مادرم خانه‌های مردم رو نظافت می‌کردیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 85 پست
تو امضاش نوشته بنده خدا

نه دبگه

شما دیر اومدی

امصاشو هر روز پاک میکنه عوض میکنه

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب نظرم دخترِ انقدر معروف بوده تو هم کلاسیهاش ک بلخره ی مدت یکی بهش جا بده تا شرایطش درست بشه🤔

دختر قصه ما مغروره ولی اعتماد به نفس نداره.

تاپیک‌ها و کامنت‌ها، طنز و تخیل است؛ جدی نگیرید!
نه دبگه شما دیر اومدی امصاشو هر روز پاک میکنه عوض میکنه

از قدیم باهام میونه خوبی نداشتی. شما مشکلت با من چیه پسر شجاع؟؟ نکنه سر دعوامون تو تاپیک های اولمه؟ بابا اونو ته دیگشم خوردیم تموم شد رفت.

شیره ول کرد تو ول نمیکنی؟

به بومی ها خوابگاه نمیدن. ضمناً خوابگاه تعطیله. باید صبر کنه تا امتحان جامع علوم پایه سال بعد.

اخه حتما به شرایط استثنا هم هست مثلا بره بهزیستی یا کمیته امداد. بالاخره راهی های بهتری هم هست البته یکی از دوستان گفت شما میخوای دلستان بنویسی  موفق باشی. دوستم سعی کن داستان های خنده دار بنویسی  

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2740
اخه حتما به شرایط استثنا هم هست مثلا بره بهزیستی یا کمیته امداد. بالاخره راهی های بهتری هم هست البته ...

ماجراهای پاستیلی من و سهراب رو نوشتم خنده داره