2733
2734

سلام خانوما پدرم فوت شده منو مادرم و خواهرم باهمیم برادر هم ندارم عمو هم ندارم و ی عمه دارم.همه تو خانواده مادرم اذیتمون میکنن حتی مسخرم میکنن.حتی شنیدم میگن اون دختر بی پدره😔مامانم میگه ولشون کن از حسودیشونه.اینجور میگه که من ناراحت نشم.اصلا نمیشه تو این جامعه بدون مرد زندگی کرد انگار همش تهمت و حرف ناروا و زور گویی بقیه.دلم خیلی پر بود خاستم درد و دل کنم.برام من و مادرم خیییلی دعا کنید خواهرا.

هر روز ی جور دلمون میشکنه😔😔

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو❣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم با مادرم تنهام

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2728
2740

بیخیال گلم بفکر آیندت باش

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
من پدرم ٢٠ سال كه فوت كرده مادرم ٣٥ سالش بود  ما سه تا دختر بوديم خداروشكر مامانم مثل كوه پشت ...

محلمون خیلی بده.مرداش هر چقدرم حجاب میکنیم و ساکتیم خیلی اذیتمون میکنن

بی‌پدر!!! واقعا یه کله پوک فقط می‌تونه اینطور بگه بهتون! عزیزم خدا این کمبود پدرتون رو خیلی قشنگ و ...

دختر خاله هام هی اینطور میگن.

کاش اینجوری شه که شما میگی واقعا دلم پر و شکستس

2706