2733
2734

سرامیک نقاشی تعویض کاشی ها خونمون بزرگه و لوازمم هم زیاااد

چیکار کنم کجا جمع کنم وسایلو...اگه اسباب کشی بود راحت تر بود...همینجوری تو فکرشم چون نمیخوام وسایلم نابود بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه تعمیر اساسی هست یه مدت جایی و اجاره کنید و برید ، اگر جزیی همه وسایل و بزار تو یه اتاق و خونه و خالی کن یه مقدار وسایل ضروری و بزار جلو دست ، تو خونه باشی موقع تعمیر خیلی سخته بتونی بری جایی بهتره ، مثلا اگه اجاره هم نکنی بری خونه مادر مادرشوهر وسایل و بزاری یه اتاق و  یه مدت بمونی

2740
اگه تعمیر اساسی هست یه مدت جایی و اجاره کنید و برید ، اگر جزیی همه وسایل و بزار تو یه اتاق و خونه و ...

وای اینجوری که خیلی سختم میشه 

کاش میشد جمع کنم تو اتاق خودمم باشم روزا برم خونه مادرشوهر یا آبجیم شبها بیام خونه

خب کف اون اتاقها هم قراره سرامیک و نقاشی و کاغذ بشه آخه.من تو عمرم اسباب کشی هم نکردم حتی 

همه چبو بریز اونجا وقتی همه جای همه جا درست شد تمیز کن بیرونو وسایلو ببر بیرون بعد اون اتاق رو درست کن

لایک نکن💨
وای اینجوری که خیلی سختم میشه  کاش میشد جمع کنم تو اتاق خودمم باشم روزا برم خونه مادرشوهر یا آ ...

اذیت میشی در کل خونه خالی باشه و خودت و وسایلت نباشی راحت تری خونه و میدی دست شوهرت و کارگرها بعدم وسایلتم خاک نمیگیره راحت میری خونه مادرشوهر خودت و وسایل بعد تعمیر که تموم شد خونه و تمیز و ضدعفونی میکنی و وسایل و میاری میچینی ، من تجربه دارم موقع تعمیر خودت و وسایل باشین واقعاااا سخته