2737
2734
عنوان

میخواهیم خونمونو بازسازی کنیم خانومای با تجربه بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 55 پست
عه واقعا چرا من فکر میکردم همیشه اول کف درست میشه بعد سقف و دیوارها

نه نقاش بشکه و پله داره همون اول سرامیکا را تق و لق میکنه اخر سرامیکه

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اذیت میشی در کل خونه خالی باشه و خودت و وسایلت نباشی راحت تری خونه و میدی دست شوهرت و کارگرها بعدم و ...

خودم میتونم برم خونه مادرشوهر ولی وسایلو نمیتونم جایی ببرم ببین چیا هست

مبل هشت نفره ناهار خوری هشت نفره میز تلویزون بزرگ ،تلویزیون ،فرش ها لوسترها ،کمد و دراورتخت وو عسلی اتاق خودم و دخترم ناهار خوری آشپزخونه اینا کلیات بود که شمردم برات ...به داخل کابینتها چی دست بزنم یا نه

اونا رو نیازه کارتون کنم؟؟

قراره کاشی بزنن کف هم سرامیک سقفشم نقاشی

2728
خودم میتونم برم خونه مادرشوهر ولی وسایلو نمیتونم جایی ببرم ببین چیا هست مبل هشت نفره ناهار خوری ...

وای همشو جابجا کن یه پارگینگی چیزی اجاره کن ببر اونجا یا یه اتاق خونه‌کسی اینجوری اونجا بزاری وقتی برگشتی باید بشوری یا عوضشون کنی

یا رب العالمین
2740
وای همشو جابجا کن یه پارگینگی چیزی اجاره کن ببر اونجا یا یه اتاق خونه‌کسی اینجوری اونجا بزاری وقتی ب ...

میبرم خونه مادرشوهرم طبقه پاییینمونن واای چه سخت

نمیخواستم کار به اونجا بکشه

خودم میتونم برم خونه مادرشوهر ولی وسایلو نمیتونم جایی ببرم ببین چیا هست مبل هشت نفره ناهار خوری ...

نه داخل کابینت نیاز نیست در کابینتات و چسب بزن یا یجور ببند باز نشه وسایلات خراب شه، 

خب ببین یه خوابت و خالی کن همه وسایلا و ببر تو یه خواب همه تعمیرات که تموم شد و تمیز کردی بعد اون خواب و درست کن