2737
2734
عنوان

گریه کردن توی بازیگری

| مشاهده متن کامل بحث + 1875 بازدید | 35 پست
آره برا همین خیلیا میگن روش دو بهتره من روش اول دوست دارم چون میریزم تو خودم همه چیو گریه کنم سبک م ...

خب باز یه تسکینِ موقت هستا.داری از یه اشتباه به یه اشتباه بدتر پناه میبری.

باید یادبگیری که همه چیو توخودت نریزی 

خب باز یه تسکینِ موقت هستا.داری از یه اشتباه به یه اشتباه بدتر پناه میبری. باید یادبگیری که همه چیو ...

آدمها درکم نمیکنن بدتر اعصابم رو خرد میکنن حتی دلداری هاشونم زخم زبونه

بیشتر با خشم ابراز میکنم متاسفانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدمها درکم نمیکنن بدتر اعصابم رو خرد میکنن حتی دلداری هاشونم زخم زبونه بیشتر با خشم ابراز میکنم متا ...

میفهمم چی میگی.خودم وقتی کسی درکم نکنه خیلی جیغ میزنم.

اگر میتونی عضو کانال استادشجاعی شو

همه فایلا و سخنرانیاشون هم مجانی هست.

توهرزمینه ای صحبت داره که متناسب باخودت میتونی تو آرشیو پیداکنی.من قبلا خیلی اهل بحث وجدل بودم ازوقتی صحبتاشونو گوش دادم قطش کردم 

فهمیدم بحث وجدل چقد قضیه رو بدترمیکنه تازه شخصیت آدم هم بدتر له میشه

تخم های چشمت رو با انگشت چند بار لمس کن و ماساژ بده پلک نزن و به یک جا خیره شو خیلی سریع گریه می کنی 

روش دوم:

چراغ قوه گوشیتو بگیر بالا بعد نگاه کن چند دقیقه پلک نزن

روش سون:چشم تو ماساز بده با انگشت بعد چراغ قوه بگیر پلک نزن

اگه این هارو زیاد کار کنی هروقت خواستی می تونی گریه کنی

این رو چندباری انجام بده بعد هروقت بخوای گریه ات میاد من خودم هم عاشق بازیگری هستم این تمرین انجام می دوم گریه ام میاد

2731
عاخه من هول میشم وقتی یاد خاطرات غمگین میفتم گریه م نمیگیره

منم همینطور کلا اهل گریه نیستم مگه اینکه غم داشته باشم، یادمه بعضی وقتا روضه میرفتم میدیدم همه از ته دل زار میزنن شالمو میذاشتم رو صورتم و الکی شونه میلرزوندم 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (: