2733
2734

سلام به همه 

ده ساله ازدواج کردم. از ۵ سال پیش شوهرم اعتیاد به شیشه پیدا کرد و از همون روز اول زندگیم شد جهنم واقعی. پول و ابرو و سرمایمون رفت. شوهرم کلا شد یه آدم دیگه . آدمی که فقط فکرش دنبال این بود که چه طور مخفیانه بره سراغ اعتیاد و خیانت و کلاهبرداری. تو این چند سال اخیر چون تمام حساب های بانکیش مسدود بود از حساب و کارت من استفاده میکرد و اسناد ماشین و وکالت ماشین به نام من میکرد. که همین ها باعث شد الان من یک سال و نیم زندانی و جلب سیار داشته باشم. از من سواستفاده کرد همه جوره و با نام و حساب من کلاهبرداری کرد. الان زندانه. آه در بساط نداره. منم جلب سیار و زندانی دارم. خانوادش پولدارن و میتونن اوضاع رو درست کنن اما سه ماهه من خونه ی مادرشوهرم هستم که شاید رضایت شامی بگیرن و جلب منو درست کنن اما از صب تا شب فقط سرکوفت و بزرگ نمایی میکنن برای من. خودشون میدونن کار برادرشون بوده اما خیلی بد با من صحبت میکنن. خانواده خودم اوضاع مالی خوبی ندارن . پدرم با حقوق بازنشستگی خرج ۵‌نفر رومیده.حتی نمیتونه برام وکیل بگیره.

واقعا خسته شدم از این زندگی

پدرم میگه تحمل کن تا شاید پروندتو درست کنن اما من تحمل اون همه سرکوفت و بدرفتاری رو ندارم. 

ترجیح میدم برم خودمو تحویل بدم و برم زندان و اونجا درخواست طلاق بدم 

فقط دلم برا دخترم میسوزه. 

خواهرام هم نمیزارن همچین کاری بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به این خفت ادامه بده به نظرم تاکارات درست شه انشاالله

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

ب دادگاه بگو از حسابت سواستفاده کرده

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
2738
پدرم میگه تحمل کن تا شاید پروندتو درست کنن اما من تحمل اون همه سرکوفت و بدرفتاری رو ندارم.  تر ...

اره درست میگن خانوادت

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

اصلا اینکارو نکنی،مظلدم نباش جلوشون جوابشون بده که حقتو نخورن

چرا زندگی تو بدتر از این کنی،خودت دخترت خانوادت ایندتتتت با زندان رفتن خراب میشه

کارات درست میشه 

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2706