2733
2739
عنوان

از نی نی سایت خیلیییی راضی ام. بیایید در دل.......

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 51 پست
دلم خیلیییی گرفته یکم بهم دلداری بدید

چرا عزیزم

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من ایدی اینستامو تو یه تاپیک گفتم میترسم بشناسند گزارش میزنید واسم؟

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
من حتی پلاک خونمم ابنجا گفتم    نمیتونم دردودل کنم

من ک دوتا کاربری دارم با یکی تاپیک میزنم با یکی ک آشناها دارند و راحت کامنت می‌زارم،تاپیک نمی‌زنم😅

‹ چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.^^🍃🐚 › ️    لینک حذف تاپیک
2731
چرا عزیزم

هے چی بگم.......

دلم از زمین و زمان پرررره

گلی که داری امضامو میخونی لطفا برای مامان شدنم یک صلوات مهمونم کن. دست گلت درد نکنه    خدایا خودت میدونی چند ساله که منتظرم ...میدونی چه سختی ها و چه عذاب ها که نکشیدم . نه برای من، بخاطر دعاهای مادرم، بخاطر نمازهاش، بخاطر گریه هایی که برای بچه دار شدن من میکنه، دامن من و همه ی منتظرا رو سبز کن    
هے چی بگم....... دلم از زمین و زمان پرررره

برا چیزای بی ارزش و کوچیک خودتو ناراحت نکن

بیخیال بودن نسبت به بعضی موضوعاتو یاد بگیر.

من ک دوتا کاربری دارم با یکی تاپیک میزنم با یکی ک آشناها دارند و راحت کامنت می‌زارم،تاپیک نمی‌زنم😅

☹😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2740
برا چیزای بی ارزش و کوچیک خودتو ناراحت نکن بیخیال بودن نسبت به بعضی موضوعاتو یاد بگیر.

ای کاش میشد نسبت به بعضی چیزا بیخیال بود

گلی که داری امضامو میخونی لطفا برای مامان شدنم یک صلوات مهمونم کن. دست گلت درد نکنه    خدایا خودت میدونی چند ساله که منتظرم ...میدونی چه سختی ها و چه عذاب ها که نکشیدم . نه برای من، بخاطر دعاهای مادرم، بخاطر نمازهاش، بخاطر گریه هایی که برای بچه دار شدن من میکنه، دامن من و همه ی منتظرا رو سبز کن    
ای کاش میشد نسبت به بعضی چیزا بیخیال بود

🙁🙁🙁میفهمم 

گلم چیشده میشه بگی

دلم نی نی میخاد 

نمیدونم چرا و چه حکمتیه همه اونایی که بعد از ما عروسی کردن همه بچه دارن غیر از ما

دلم نی نی میخاد  نمیدونم چرا و چه حکمتیه همه اونایی که بعد از ما عروسی کردن همه بچه دارن غیر ا ...

کسی هست مثل من باشه

پس بگو بعضی  ها توی دعوا  یکی دوتا نوچه دنبالشونه حتی فحش هم میدن لایک میشن کاربری دیگه خودشونه خخخخ😂😭

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
2706