2733
2734
عنوان

از نی نی سایت خیلیییی راضی ام. بیایید در دل.......

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 51 پست
پس بگو بعضی  ها توی دعوا  یکی دوتا نوچه دنبالشونه حتی فحش هم میدن لایک میشن کاربری دیگه خو ...

نمدونم من ک تا حالا همچین کاری نکردم😂😂

‹ چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.^^🍃🐚 › ️    لینک حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم نی نی میخاد  نمیدونم چرا و چه حکمتیه همه اونایی که بعد از ما عروسی کردن همه بچه دارن غیر ا ...

انشاله بحق فاطمه زهرا بزودی زود دامنت سبزبشه گلم🌷🙏

من خدارا دارم💝
2728
انشاله بحق فاطمه زهرا بزودی زود دامنت سبزبشه گلم🌷🙏

ممنون گلم ان شاءالله به دعای شما😔

گلی که داری امضامو میخونی لطفا برای مامان شدنم یک صلوات مهمونم کن. دست گلت درد نکنه    خدایا خودت میدونی چند ساله که منتظرم ...میدونی چه سختی ها و چه عذاب ها که نکشیدم . نه برای من، بخاطر دعاهای مادرم، بخاطر نمازهاش، بخاطر گریه هایی که برای بچه دار شدن من میکنه، دامن من و همه ی منتظرا رو سبز کن    
حالا کی بود شناختت حتما خیلی نزدیک بوده که کلوچه ها رو هم دیده بود

دوستم بود 🙃

نه از روی شکل بشقابم شناخته بود😬😆

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
نمدونم من ک تا حالا همچین کاری نکردم😂😂

باورکن یه بار یه استارتر بود  تایپک زیرزانو زده بود گفتم ببندتش بستم به فحش چند دقیقه ی دیگه یکی اومد که حتی یه دونه تایپک شخصی هم نداشت انچنان براش هورا می کشید فکر کردم نوچه اجیرکرده چاله میدونی بود

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
ممنون گلم ان شاءالله به دعای شما😔

عزیزم اگه به سابلیمینال اعتقاد داری یه کانال معتبر میشناسم ساب بارداری رو رایگان گذاشته خیلی‌ها هم ازش نتیجه گرفتن 

من خدارا دارم💝
2740
دلم نی نی میخاد  نمیدونم چرا و چه حکمتیه همه اونایی که بعد از ما عروسی کردن همه بچه دارن غیر ا ...

ان‌شاءالله دفعه بعد بجای تاپیک درد دل تاپیک عکس بی بی چک مثبت بزنی

و نی نی تو سالم بغل بگیری

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
عزیزم اگه به سابلیمینال اعتقاد داری یه کانال معتبر میشناسم ساب بارداری رو رایگان گذاشته خیلی‌ها هم ا ...

چیی هست میشه بیشتر توضیح بدی

گلی که داری امضامو میخونی لطفا برای مامان شدنم یک صلوات مهمونم کن. دست گلت درد نکنه    خدایا خودت میدونی چند ساله که منتظرم ...میدونی چه سختی ها و چه عذاب ها که نکشیدم . نه برای من، بخاطر دعاهای مادرم، بخاطر نمازهاش، بخاطر گریه هایی که برای بچه دار شدن من میکنه، دامن من و همه ی منتظرا رو سبز کن    
ان‌شاءالله دفعه بعد بجای تاپیک درد دل تاپیک عکس بی بی چک مثبت بزنی و نی نی تو سالم بغل بگیری

اسم بی بی چک رو نیار که ازشششششششش متفرم عققققق

دلم میخاد جهنم برم ولی هرگز بی بی چک نرم بگیرم

همشششششش منفیییییییییی😥😥😥😥

دوستم بود 🙃 نه از روی شکل بشقابم شناخته بود😬😆

ته بد شانسی بود

حالا این همون کاربریه یا یکی دیگس 

اگر یکی دیگست از رو این حرف دوباره شناسایت نکنه😂😂

ته بد شانسی بود حالا این همون کاربریه یا یکی دیگس  اگر یکی دیگست از رو این حرف دوباره شناسایت ...

نه همون کاربریمه😂

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
اسم بی بی چک رو نیار که ازشششششششش متفرم عققققق دلم میخاد جهنم برم ولی هرگز بی بی چک نرم بگیرم همش ...

ان‌شاءالله ایندفعه مثبته 🌻

پس تیتر بتا رو تاپیک بزن خوبه😁

2706