2737
2739
عنوان

بیاین عکس خوراکی هایی که درست کردین و بزارین+عکس😍😋

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حال شوهرت من که کیک درس میکنم همش خمیر 😂😂 

به امید روزی که تیکر بارداریمواینجابزارم❤۱۳۹۸/۶/۱۰😍خدایا شکرت انار مامان منتظرتیم فدات بشم که با اومدنت خوشحالمون کردی روز شماری میکنم برای دیدن روی ماهت😍ابان ۱۴۰۱ گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد خدای بزرگ خودت پسر کوچولومو حفظ کن واسمون
همه چیزایی که درست کردم از اینترنت یاد گرفتم🤭

والا منم از روی نت همشو انجام میدم اما اصلا مثل اونا نمیشه از این به بعد اصلا دیگه کیک نمیپزم همشون خراب میشه

دخترم دنیامه
2731
آره باید استراحت بدی بازم تاحالا با گازی امتحان نکردم ولی یه بار یه دستوری رو با فرگازی مادرشو ...

ممنون خانوم🌹

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
والا منم از روی نت همشو انجام میدم اما اصلا مثل اونا نمیشه از این به بعد اصلا دیگه کیک نمیپزم همشون ...

منم همین طور 

به امید روزی که تیکر بارداریمواینجابزارم❤۱۳۹۸/۶/۱۰😍خدایا شکرت انار مامان منتظرتیم فدات بشم که با اومدنت خوشحالمون کردی روز شماری میکنم برای دیدن روی ماهت😍ابان ۱۴۰۱ گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد خدای بزرگ خودت پسر کوچولومو حفظ کن واسمون
2738
خوش به حال شوهرت من که کیک درس میکنم همش خمیر 😂😂 

واسه منم همش خمیر میشه کلی خجالت میکشم😓

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست