2737
2734
عنوان

بیاین عکس خوراکی هایی که درست کردین و بزارین+عکس😍😋

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 67 پست
آخه چرا بخدا من خیلی دقیق همشو میریزم بازم آخر خمیر میشه

يا دماي فرتون مناسب نيست يا قالب كيكتون متناسب با حجم موادتون نيست

البته دلايل ديگه هم ميتونه داشته باشه مثلا اندازه‌گيري مواد مطابق دستور نيست.

من تو فرگازی میپزم به نظرت قالب کیک هم باعث میشه خمیر بشه

عزیزم کیک خیلی فوت و فن ریز داره.اگه دقت کنی عالی میشه.مثلا زرده و سفیده تا جای ممکن باید جدا بشه و سفیده ها قاطی زرده نشن.قبل از اینکه مواد کیک رو بزاری تو فر ،حتما باید فر گرم باشه.جهت هم زدن مواد و اینکه با چی هم بزنی مهمه.اینکه پیمانه هات دقیق باشه مهمه.کیفیت موادت مهمه.از همه مهم تر هم اینه که درجه ی فر دستت بیاد.گاهی درجه ای که لازمه برای پخت کیکت با اونی‌ که تو دستورشه متفاوته

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يا دماي فرتون مناسب نيست يا قالب كيكتون متناسب با حجم موادتون نيست البته دلايل ديگه هم ميتونه داشته ...

همشو از نت نگاه میکنم اندازه میریزم.قالب کیک تفلون هس.

دخترم دنیامه
2728
همشو از نت نگاه میکنم اندازه میریزم.قالب کیک تفلون هس.

قالب ها باهم فرق میکنه فداتشم.مثلا اگه قالبت خیلی بزرگ باشه کیک پف نمیکنه و مثل نون میشه.اگه خیلی کوچیک باشه ممکنه خمیر بشه یا از قالب بزنه بیرون.اگه فکر میکنی قالبت مناسبه و اندازه های مواد رو هم رعایت کردی پس احتمالا درجه ی پخت رو باید عوض کنی.

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
ممنون عزیزم از این به بعد خیلی بیشتر دقت میکنم  

موفق باشی گلم🌹

2738