2733
2739
عنوان

بیاین از اولین قرارهاتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1648 بازدید | 159 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂😂😂 خیلی خوب بود من فک میکردم هرچی تو ذوق طرف بزنم جذاب تر میشم  موندم چطور تحم ...

منم یکی دو سال اول این شکلی بودم، واقعا صبر ایوب داشت شوهرم😂😂😂

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2728
من اولین بارم بود.کلا تو خونواده متعصبی بودیم کلا زیاذ برخوردی با پسرنداشتیم یا خوش و بش کنیم رفت ام ...

واقعا چقدر ظلم در حق بعصی از ماها شده که حتی یه حرف زدن ساده با جنس مخالف هم برامون کابوس میشد

اره زیاد😕😕😕

یادم نی

اخریش من نشستم تو ماشین نگاشم نکردم 

مثلا خجالت میکشیدم اونم نگام نمیکرد زیرزیرکی فقط 

برام گل گرفت 

البته الان نامزدمه

زندگی دروغ بود،ما برای ماشین بازی پا به زمین گذاشتیم🚘🌍🇫🇷405🇫🇷لاتِ دلفینی مامانشه🫠🤤❤️
2738

نرفتم

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

من کلا همیشه اولین قرار افتضاح ترین لباسام رو میپوشیدم 😬 یعنی تلاش میکردم خوب باشما ولی نمیدونم چرا برعکس میشد. یه بار با یکی قرار گذاشتم پسره رو آشنایی دور داشتم باهاش میدونستم خیلی هم باکلاس و خفنه. اونوقت من با تیپ مسخره ی دانشگاه، دقیقا دم دانشگاه باهاش قرار گذاشتم واسه ناهار رفتیم یکی از بهترین رستوران های شهر! درواقع اگه رفتار و حرف زدنم خوب نبود مطمئنم به خاطر تیپم ول میکرد میرفت. 

یه بار هم با یکی قرار گذاشتم این بار حسابی به خودم رسیدم و لباس خوب پوشیدم. وقتی رفتم سر قرار تازه ماشینش رو از کارواش گرفته بود صندلیاش خیس بود 😑 یه شاخه گل هم واسم گرفته بود که به محض پیاده شدن تو باغچه رها شد نمیتونستم ببرمش خونه که 😂 این بار اگه رفتار و حرف زدن ایشون نبود من ول میکردم میرفتم 

اللهم انّی اسئلک باسمک العظیم الاعظم                          شوهری رو که من بخوام با بی‌حجابی بقیه نگران ازدست‌داشتنش باشم باید بذاری دم در ببرنش. گویا این عزیزان طعم عشق و علاقه رو هیچ‌وقت نچشیدن.بابا چرا اینقدر بی‌اعتماد‌به نفسین شما!؟ کسی که بخواد بره، میره :/"مجردم" «یا موافق با نظر من هستی یا دشمن خونی من که باید کشته بشی»نگاه برخی دوستان هنگام بحث کردن.تاپیک حس ششم دوس دارم به روم نیارین 🤭دکتر داروساز هستم. زیاد آنلاین نمیشم ولی اگه سعادت حضور داشتم سوالی داشتین درحد توانم درخدمتم
2706