2737
2734
عنوان

بیاین از اولین قرارهاتون بگین

1648 بازدید | 159 پست

چند سالتونه؟ تا حالا تجربه رابطه ی دوستی با جنس مخالف رو داشتین؟ چطور بود؟ بعد از اون تایم شما اول سراغشو گرفتین یا اون؟ از حرکاتش فهمیدین ازتون خوشش اومده یا مشخص نبود؟

من با نامزدم 

اولین بار باهم غریبه بودیم، بهم گفت خانم.... بهتون دچار شدن. 

منم همچنان بهش خیره شده بودم، بعدم رفتم. 

تنها دلیل برای ایجاد این اکانت نظر خواهی از دوستان در مسائلی میباشد.بنده ناشناس هستم و فاقد اطلاعات شخصی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولین بار توی ماشینش دیدم نشستم پیشش ...مردم ازخجالت اصلا نتونستم سمتش نگاه کنم فقط یه دست و یه پا د ...

عزیزم😂😂چرا خب نگاش میکردی، اون حتما از فرصت استفاده کرده کلی وراندازت کرده

2738
یعنی تو خیابون دیدت و گفت عاشقت شده؟

نه 

داخل دادگاه دیدمشون و برای کار آشنا شده بودیم. 

تنها دلیل برای ایجاد این اکانت نظر خواهی از دوستان در مسائلی میباشد.بنده ناشناس هستم و فاقد اطلاعات شخصی. 
عزیزم😂😂چرا خب نگاش میکردی، اون حتما از فرصت استفاده کرده کلی وراندازت کرده

من اون قد بلند و دستاشو دیدم غش کردم فقط کل اعتماد به نفسم آوار شد روسرم ...صورتمو کشید سمت خودش فقط میخواستم در ماشینو باز کنم برم ...ولی دلم جاگذاشتم توی ماشینش

من اون قد بلند و دستاشو دیدم غش کردم فقط کل اعتماد به نفسم آوار شد روسرم ...صورتمو کشید سمت خودش فقط ...

خب چطور اشنا شده بودین که پیشش اعتماد به نفس نداشتی؟ الان یعنی دیگه رابطه ندارید؟

2706