2752
2734
عنوان

اطرافم پر یه سری از خانوما هستش ، راه حل تون چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3261 بازدید | 265 پست
دیدم،خداییش کجات خوشگله،قیافت معمولیه😐😐😐

دقیقا چی وارد کردی آیدی رو؟

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا چی وارد کردی آیدی رو؟

همون که گذاشتalex26300

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
2731
اگه درست میگید و همچین حسی دارید، داستان شهید ابراهیم هادی رو بخونید یه روز که متوجه میشن تیپ زدنشون ...

به نظر من اين كلا چرته كه آدم بخواد به خاطر اينكه مبادا كسي توجهش جلب نشه تيپ نزنه!!!و برعكس براي جلب توجه تيپ بزنه

آدم واسه خودش كاري ميكنه!ما كه مسئول رفتار ديگران نيسيتيم!!همين الان حجاب هم به همين دليل به همه خانوما تحميل شده،با همين استدلال ،كه كاملا غلطه!

اصن خود این تاپیک میگه بیاین منو مسخره کنین  اخه برادر من یکی ندونه فک میکنه تنها مرد روی کره زمینی و همه زنا هم پشت سرت صف کشیدن این چیزایی که تو میگی واسه پسر عمه منم که قیافش شبیه ته دیگ عدس پلو هس هم اتفاق افتاده اما نه کاری کرده نه کلا به تخم مرغاشه چون چیزای مهم تری هس واسه فک کردن بهشون و انجام دادنشون 

انچه خوبان همه دارن تو یکجا داری 
دستتون درد نکنه  بلاخره یه جواب درست یک نفر داد تشکر

چون این شرایط برای دوتا فامیل پسر اتفاق افتاده ب چشم میبینم وتنها راحلش میتونه مغرور بودن باشه ک اینام اینطوری از پسش بر اومدن واما شخصی هم است از بس پیشنهاد میدن دیگ کلا سرش به تلفنای دخترا گرم همه هم دیگ فهمیدن مامانش میگه دخترا امان نمیدن آخرش گوشیو خاموش میکنه واین میشه نوعی فساد کشیدن ک روزگارشو خراب کرده فردا ازدواج هم کنه چشمش اطراف میمونه

همون که گذاشتalex26300

عجیبه که واسه من یافت نمیشه

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
طرف روانیه میگه برو به طرف بگو اصن رد داده 🤣🤣🤣🤣

والا همينجوريش مردا اكثرا چه در مقام پدر ،برادر يا همسر ،خشونت و حتي قصد قتلشونو دارن😑قانون درستي هم كه نداره مملكت برا زنا

همين مونده بهانه ام داشته باشن

2706