2737
2739
عنوان

توی رابطه اینجوری شد...

2247 بازدید | 109 پست

نمدونستم از کی بپرسم چندروز پیش پری‌ودم تموم شد بعد توی رابطه خون اومد

دلیلش چی بوده؟؟چندبارتاحالا رابطه داشتیم عجیبه

آرمی بی تی اس 🤪     فن گرل    شاید مردن حالمو خوب کنه...

لکه بعد از پریودی نبوده؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید زخم شدی

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر💗💗💗💗💗💗💗💗💗اسمان مهو نگاهت گل من 💓💓💓💓  مانده تم چشم به راحت گل من    💓💓💓 💓    هرکجا هستیو باشی گل من💓💓💓   گویم که خدا پشت وپناهت گل من💗💗💗

بعضی وقتا بخاطر خونای مونده تو رحمته وقتی موقع رابطه  به دهانه فشار میاد اونا هم میریزن بیرون

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2738
بوق جوجه تیغی؟    

😂🙈🤦‍♀️کوفت

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
بوق جوجه تیغی؟    

موهیتا سوال جنسی دارم 😂از ترس آبروم و از ترس نی نی یار نمیتونم تاپیک بزنم

😂🙈🤦‍♀️کوفت

خب بوق منجنیق  

الان استارتر منو میزنه نی‌نی‌یارم شوتم می‌کنه قاطی باقالیا 

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
خب بوق منجنیق     الان استارتر منو میزنه نی‌نی‌یارم شوتم می‌کنه قاطی باقالیا

نمیدونن ک اخه😂

موهیتا سوال جنسی دارم 😂از ترس آبروم و از ترس نی نی یار نمیتونم تاپیک بزنم

رمزی بپرس منم رمزی جواب میدم  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706