2733
2734
عنوان

واکنشتون در مقابل رفتار این پسر چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 38 پست
تقسیم کار کرده استادمون...یه سری ترجمه ها با منه...یه سری با اون پسره...بعد موقع اجرای طرح اون رو پس ...

نگو چون برات حرف درمیاد اما اخم کن وقتی نگاهی انداخت ی جوری ب خودش بفهمون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت تنها انجام بدی بهتره یااگ امکانش نداری تلفنی بحرفید راجب تحقیق  یا به خود پسره تذکربده چقد ...

استاد مسخره مون همش میگه نتایج کار رو بیارید دانشگاه تو اتاقم بررسی کنیم !!!! باید حضوری باشه انگار....بعدشم این چندش خیلی پررو هست چجوری تذکر بدم؟؟ دیگه از قصد دیر میرم که بعد از استاد برسم و همراه استاد ببینمش فقط...آخرشم بهانه میارم زودتر از اونا خارج میشم که تنها نبینمش بی تربیتو 

2731
خیلیییییییی😭 ولی کار ترجمه و مقاله نویسیش خوبه بیشعور

بزن چشاشو کور کن انگل اجتماعو 😤

زودتر کار پایان نامه تو تموم کن از شرش خلاص شی

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
😐😂جررررررش میدم  اما اول پیشش که هستی پوششت رو درس کن اصلا توی کافه یا هرجا ک تحقیق میکنی ...

همون دانشگاه هم به زور همین تحقیق میرم میبینمش ...کافه اینا عمرا برم باهاش😷

لباسمم خیلییییی مناسبه اصلا هم تنگ و کوتاه و زننده و این چیزا نیست.

وای این حرفا که گفتی رو من اصلا نمیتونم به یکی بگم اونم یه پسر😖 

همون دانشگاه هم به زور همین تحقیق میرم میبینمش ...کافه اینا عمرا برم باهاش😷 لباسمم خیلییییی مناسبه ...

😐😑ای بابا ی حداقل بگو چشمت کور میشه خجالت بکش مرتیکه 😐😐😐من بودم ها خشتکش رو می کشیدم رو سرش

2740
شاید خوشگلی این که نگاه کنه طبیعیه ولی اینکه میگی با خنده نگاه میکنه اصلا طبیعی نیست

من با نگاه کردن عادی مشکل ندارم که

نگاه بد داشت...معلوم نیست چی تو مخ پوکش داشت میگذشت که حتی سرم رو بالا آوردم متوجه نشد...صداش زدم که آقای فلانی نوشتم تموم شد..اونوقت به خودش اومد...نیشش رو بست عوضی😷😖

دانشگاه ها که تعطیلن 🙁 مجازیه واس ما😐

این کاربر به علت کم خوابی، استرس، نگرانی، فشار درس، خانواده، جامعه، اطرافیان و سایر، از اعصاب و رفتار درستی برخوردار نمی باشد، از توقعات خود بکاهید.
به نظرم یک مانتو که توی قیسمت سینه گشادتر باشه و یه مقنعه بلند بپوش و حاسابی جدی باش و نوی نشستنت طو ...

بابا بخدا لباسم گشاده...من اصلا لباس بچسبه به بدنم یا برجستگی سینه مشخص باشه معذب میشم .. این پسره مریضه واقعا

من فقط دانشگاه میبینمش...استاد مثلا اون روز کار داشت گفت برید تو کلاس بشینید طرح اولیه رو کامل کنید برام بیارید...دیگه مجبوری رفتیم...الانم که دانشگاه خلوته دیگه تنها بودیم تو کلاس...وگرنه من عمرا با این یارو برم جای خلوت یا بیرون و هرچی

2706