2726

با پسره تو دانشگاه قرار باشه دو نفری یه پروژه ای رو کامل کنید و استادتون مجبوری شما رو باهم هم گروه گذاشته چون هردو تو کارهای تحقیقی بهترید 

بعد وقتی با پسره تو یه کلاس تنها نشستید و اون روبروی شما نشسته...و شما خیلی جدی دارید طرح اولیه مینویسید برای کار مشترکتون که زود به استاد بدید و وقت ندارید..

یه دفعه سرتون رو بیارید بالا و ببینید با حالت خیلی بد و یه خنده موذیانه رو لباش داره قسمت سینه شما رو یجوری ببخشید با لذت نگاه میکنه😷😡 و اصلا هم متوجه نشه شما سرتون رو بالا آوردید و دارید قیافه چندشش رو میبینید...و وقتی صداش زدید به خودش بیاد عنتر آقا😡

من هنوز تو این گروهم و اصلا هم موضوع تحقیق رو دوست ندارم...این پسره هم رو مخم هست همش...هر دفعه باهاش میرم سر قرار که با استاد در مورد تحقیقمون صحبت کنیم و کارا رو انجام بدیم از این اداها داره همش..  به استاد هم نمیتونم بگم نمیخوااااام باهاتون کار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بی شخصیته بیشعور  🤬

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2728

چرا مباید به استاد بگی بگو راحت نیستم دیدش خوب نیست میخوام تنهایی انجام بدم

آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانیدیک نفر در آب دارد می سپارد جان یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید

😐😂جررررررش میدم 

اما اول پیشش که هستی پوششت رو درس کن اصلا توی کافه یا هرجا ک تحقیق میکنید تنها نشو 

و ی بار دیگه که دیدی اینکارو کرد بگو دوست داری یکی مامانتو اینجوری نگاه کنه مرتیکه ی هیز هول😑

چرا مباید به استاد بگی بگو راحت نیستم دیدش خوب نیست میخوام تنهایی انجام بدم

تقسیم کار کرده استادمون...یه سری ترجمه ها با منه...یه سری با اون پسره...بعد موقع اجرای طرح اون رو پسرا تست میگیره من رو دخترا...چجوری برم بگم این پسره رو بنداز بیرون😭 بیشعور کارشم خوبه آخه...استاد دوستش داره چندش رو

خب دوسش داشته باشه وقتی راحت نیستی نزار بهت ظلم بشه

آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانیدیک نفر در آب دارد می سپارد جان یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید

به نظرم یک مانتو که توی قیسمت سینه گشادتر باشه و یه مقنعه بلند بپوش و حاسابی جدی باش و نوی نشستنت طوری باشه که سینت معلوم نباشه یه جورایی یه کمی قوز مانند .ببین واکنشش چطوره.

متونی هم توی جاهای عمومی قرار بزارید

2706