2733
2739
عنوان

خواستگار کره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 2885 بازدید | 124 پست

@لانیا3   @hlyssysy   @nafas8576   خاستگارخارجکی😐

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما راجع به خاستگارای پنیری فقط اطلاع داریم ،چطور؟

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2738
خب اگه نظرات دیگران مهم نیس چرا تاپیک میزنید

یعنی اگه یکی بهت بگه بمیر تو دیگه زندگی نمیکنی؟:))

من یک ام اسی هستم و قراره مثل همه بخندم ، حرف بزنم ، به خاطر بسپرم ، بد‌و‌‌‌‌‌م بدوم..🕊

سلام من تو تاپیکت نبودم..درسته قضاوت اشتباهه اما دلیل نمیشه اینجا به دوستام بگی حسود..گفته باشم من رو دوستام غیرتی هستما

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔
2706