2733
2734
عنوان

خواستگار کره ای

2885 بازدید | 124 پست

سلام مجدد

اول از همه میخوام بگم واقعا از خوندن پیام هاتون متعجب شدم و خیلی متاسف

من چند وقته به ایران اومدم 

من قبلا با این سایت آشنایی داشتم و بعد از سر و کله زدن باخودم اومدم اینجا که یکم درد و دل کنم

دوما ممنون از کسایی که روش آپلود رو یاد دادن

ولی من با اون روش هم نتونستم اپلود کنم

سوما شما که با این سایت آشنایی دارید..!

من با گذاشتن یک  تاپیک از حجم زیاد پیام ها موبایلم هنگ کرد و مابین اون ها به پیام هایی برمی خوروم که خیلی از شنیدنشون متاسف شدم

حالا به اون پیام ها کاری ندارم

چهارما اگه کسایی بودن که آرزوی من رو داشتن یا دارند و بهش نرسیدند دلیل نمیشه که من دروغ میگم!

نظراتتون برای من اهمیت نداره چون میدونم این طرز صحبت شما از حسادت و بی فکرییه شماست و اصلا نیاز به قانع کردنتون ندارم و هر طور دوست دارید می تونید فکر کنید♡~♡

فقط بدونید این کره ای که خیلی از شما ها آرزوشو دارید به این خوبی هم نیست و اگر پیشرفت و موفقیتی هم دارند دست رنج زحمات مردمشونه که هر هیچ وقت دست از تلاش بر نمیدان.

پس با خودتون فکر نکنید این که در ایران متولد شدید خیلی چیز بدیه و همیشه به کشورتون افتخار کنید.

شاید باخودتون بگید به چیه ایران افتخار کنیم؟!

ولی باید بدونید اینکه مردن یه کشور به کشورشون افتخار میکنن یک روزه به دست نیومده و اونا برای کشورشون تلاش کردن تا بتونن بهش افتخار کنن.

اگه به این فکر کنید که ایران چیزی نداره که بهش افتخار کنیم، ایران از این چیزی که هست بد تر میشه

از رو برو لطفا عکستم که گوگلی بود چاخان

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به چی حسادت  کردن 

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2738
از رو برو لطفا عکستم که گوگلی بود چاخان

بمن بگو لطفا  ممنون

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2706