2737
2739
عنوان

دکتر زنان بندر عباس

1403 بازدید | 14 پست

کدام دکتر زنان کارش خوبه ذوالفقاری. امینی زاده.بناخجسته.مشهدبان.؟ کسی اطلاع داره؟دکتر علوی و رجایی و خشاوی میدونم خوبن ولی نوبت سه ماه دیگه دادن بهم. 

من اون موقع که بندر بودم هم پیش بنا خجسته رفتم هم امینی هم مشهدبان  اما مشهد بأن بنظرم بهتر از ...

کارش خوب بود؟ حالا خوش اخلاق یا بد اخلاق برام مهم نیست. میخوام حامله بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر مریم علی اصغر پور از دکترای خوبن تو بندرعباس من برای زایمانم مراجعه کردم بهشون. خیلی خوش برخورد و مهربونن اصلا احساس نمی کنی که رفتی پیش دکتر  و با توجه به اینکه سنشونم زیاد نیست واقعا با مهارته این ثابت شد به من

دکتر زیبایی زنان خانم دکتر مرجان راجی  هستن من برای روشن سازی ناحیه تناسلی پیششون رفتم وبا پلاسما دی بی دی جوانسازی انجام دادم  خیلی راضیم تو هم حتما برو پششون آدرس مطب خانم دکتر بندر عباس چهار راه فاطمیه روبروی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه شماره مطب 07632249322
موبایلشون 09177569868

2740

دکتر زنان  و بیماری زنان خانم دکترمرجان راجی هستن بی اختیاری ادرار داشتم و از وقتی زایمان طبیعی کردم وسایل سنگین که بلند میکردم دچار بی اختیاری ادرار میشدم و رفتم پیش خانم دکتر مرجان راجی  و درمان شدم واقعا خانم دکتر عالی هستن و تشخیصشون دقیق موبایلشون 09177569868

دکتر متخصص زنان و بیماری زنان دکتر مرجان راجی هست بندرعباس من تخمدان پلی کیستیک داشتم و خیلی ناراحت و نگران بودم و شنیده بودم درمانی نداره تعریف دکتر مرجان راجی و زیاد شنیده بودم  رفتم مطب دکتر راجی و با تشخیص درستشونو و تحت نظرشون منو درمان کردن ممنونم ازشون تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت آدرسشون چهار راه فاطمیه روبروی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه

دکتر متخصص زنان و بیماری زنان مرجان راجی هست بندرعباس من بیماری پولیپ رحم داشتم و خیلی ناراحت و نگران بودم و شنیده بودم درمانی نداره تعریف دکتر مرجان راجی و زیاد شنیده بودم  رفتم مطب دکتر راجی و با تشخیص درستشونو و تحت نظرشون منو درمان کردن ممنونم ازشون تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت آدرسشون چهار راه فاطمیه روبروی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه

متخصص درمان  بیماری فیبروز رحم دکتر مرجان راجی هست در بندرعباس من بیماری فیبروز رحم داشتم و داشت به سرطان تبدیل میشد و خانم دکتر با پیگیری و تشخیص درستشون مانع رشد سلول های سرطانی شدن و با عمل هیسترکتومی منو درمان کردن الان چند سال گذشته با چکاب و آزمایشات و سونوگرافی های زیاد حالم خوبه و جوابش منفیه مانع از سرطان شدن و مدیونم بهشون بهترین دکتر هستن

دکتر متخصص زنان بهترین در بندر عباس خانم متخصص مرجان راجی هستن من عفونت ادرار داشتم و تحت نظر خانم دکتر درمان شدم تو هم حتما برو پیششون دکتر دقیق و تشخیصشون صحیحه موبایلشونو دارم میفرستم 09177569868

جراح متخصص زیبایی زنان در بندر عباس دکتر مرجان راجی هست من ناحیه تناسلی تیره و چروکی داشتم و با دوستم رفتیم مطب دکتر مرجان راجی و با دوستم پیش خانم دکتر راجی بهترین دکتر جراح زیبایی هستن و زیبا شد ناحیه تناسلی من موبایلشون دارم 09177569868

دکتر زنان بندرعباس مرجان راجی و بهتون پیشنهاد میکنم من مطبشون رفع تیرگی واژن انجام دادم و و روشن و شفاف کردن ناحیه تناسلی منو و بدون هیچ دردی و با  استفاده از prp     و کربوکسی تراپی زیبا کردن منو و خیلی راضیم ازشون تو هم حتما برو پیششون آدرسشون چهار راه فاطمیه روبروی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه

2706