2733
2739
یه جا خوانده بودم که که رد دست و پای نی نی رو روی خمیر انداخته بودن و قاب کرده بودن.کسی تا حالا امتحان کرده ؟ روی چی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حق چیزای نشنیده؟ چرا؟ آره میشه اینکار رو کرد.خمیر بازی رو پهن کن به اندازه ای که بتونی روش فشار بدی و فرورفتگیش باقی بمونه.بعد دست یا پای نی نی رو بزار روی خمیر( یا خمیر رو بزار روی دست نی نی ! ) و آروم فشار بده.جای اون که موند خمیر رو بزار خوب خشک بشه.و بعد قاب بگیر.
2731
سلام
مرسی شانیا جان از راهنماییت
یکی از آشناهای ما که در آمریکا متولد شده است اولین کفشهایی که خودش پا کرده است را داره.اما به صورت مجسمه...دوتا کفش را روی هم گذاشته و طلایی کرده...البته خودم هم در چندتا فیلم دیدم که این مدل کفشها بوده توی خونشون(برنامهroom raider شبکه ام.تی.وی)..می خواستم اگر کسی در این مورد هم چیزی می دونه لطف کنه و بگه
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
2740
سلام دوستان یه مدل کیت هست به اسم کیت قالب گیری مهیا خودشون قاب سه بعدی هم دارن خمیر قالب گیریه مخصوص دست و پای بچه آسیبی هم به پوستش نمیزنه قیمتش هم زیاد نیست خیلی قشنگه من پارسال واسه دخملم گرفتم ...تو نت اسمش رو سرچ کنید میاد فروش اینترنتی هم دارن ..یه قالب سه بعدی قشنگ از دست و پاش میتونید داشته باشید
موفق باشید
2706