2737
2734
عنوان

خانوما من از مامانم خجالت میکشم اونایی که سزارین شدن به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 8544 بازدید | 249 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی پریودی خیلی بی‌حال میشم طوری که چند بار رفتم بیمارستان اصن حصلم نمیشه نوارم عوض کنم🤕

اهااان

من اب میشم😂

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
منم که سزارین شدم همینجور خجالت میکشیدم شیافو که اصلا گفتم نمیخوام همه کارامم مث نوار اینا خودم انجا ...

خخخخخ اگه پرستار انجام نده . مجبورم همشو خودم انجام بدم خدایا خودت کمکم کن

2728

عزیز فقط موقعی که پرستار سوند در بیاره کمکت لباس زیرتو تنت میکنه نوار هم برا من بار اول خودشون انجام دادن دیگه بعد از اینکه سوند رو در آوردن خودم رفتم سرویس گذاشتم ولی واقعا مامان که خیلی راحته البته من ساعات اولی عمل خواهرم پیشم بود خیلی هم باهاش راحت بودم

واقعا؟ یه وقت میترسم برگرده رک بهم بگه مگه من نوکرتم 

به نظر شما سوند رو یه کسی که اموزش ندیده میتونه عوض کنه؟  شیاف هم یه دستکش بپوش دستتو برر پشت و بذار من خودم این طوری کردم . دست شویی هم میبرتت تا دم دسشویی خودت میری . منم با مادرم راحت نبودم ولی اونقد حالم بد بود همه جامو دید . اون جا  اینقد معایته میشین و سوند میذارن که  برات عادی میشه 

سوند که یه کار تخصصیه مامانت نمیتونه کاریش کنه 

شیاف هم خودشون میزارن بیمارستانای دولتی هم گاهی اوقات خدمه پول میگیرن و انجام میدن بازم بهتر از همراهته اما خصوصی بری تعویض لباس هم خودشون برات انجام میدن

آرامشی دارم که طوفان‌ را بغل کردم
2740
منم خیلی درد داشتم تا سه چهارروز نوارمو آبجی ام میزاشت و لباس پام میکرد. مامانم حموم میبرد و شیاف می ...

من خیلی از مامانم خجالت میکشم حتی روم نمیشه بگم پریودم این خیلی ازارم میده

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
خخخخخ اگه پرستار انجام نده . مجبورم همشو خودم انجام بدم خدایا خودت کمکم کن

پول همه چی رو درست میکنه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
به نظر شما سوند رو یه کسی که اموزش ندیده میتونه عوض کنه؟  شیاف هم یه دستکش بپوش دستتو برر پشت و ...

وای خدا معاینه برا چی؟ من از معاینه متنفرم . مگه اونایی که سزارین میشن معاینه میکنن؟

2706