2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت چند سالته رلت چند سالشه چند ساله باهمید؟

من 17 اونم 21 

حالا کاش حداقل میگفتن زوده 

ی خانواده میگه زوده 

ی خانواده میگه باید همین الان پسرشون ازدواج کنه اونم با هرکس به جز من 

عشقمم جا زده میترسه واس من تلاش کنه خانوادشو از دست بده خانواده منم نذارن تهش از خونه بیرونش کردن دیگه اینم باید تو کوچه بخوابه حتما دیگه 

بره طرف خانوادش هم منو از دست میده 

اوضاع قاطی شده 

این وسطلا هم فهمیدیم واس رابطمون و اوضاع کار و پول عشقم طلسم گرفتن 😐💔انقد قوی این طلسم که رابطمون داره میپاشه از هم وگرنه قبلا خانواده موافق بودن 

اصلا خانواده اون زمانی که ما باهم بودیم و نمیدونستن منو پیشنهاد دادن واس خواستگاری الان اینجوری شده ☹️😪

راهی بلد نیستید دوستان که عشقم رو راضی کنم طلسم رو باطل کنه و راضی شه بره پیش مشاور 

طلسم جوریه که اکثر حرفای منو گوش نمیده مثلا از تشنگی بخواد خفه شه دور از جونش من بگم آب بخور حاضره بمیره و آب نخوره ☹️☹️☹️☹️

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
2731
اهان پس همونکه هنوز فراموشش نکردی

اره....من توی این فیلما این چیزا رو میدیدم مسخره میکردم ولی سر خودم اومد....شب عروسیم بادوتا از دوستاش افتاده بودن پشت ماشینمون...بخدا کم مونده بود دعوا بشه...خدا ب خیر کرد و گذشت

السلام علیک یا بقیه الله عجل الله تعالی و فرجه                   ....به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید
من 17 اونم 21  حالا کاش حداقل میگفتن زوده  ی خانواده میگه زوده  ی خانواده م ...

اگه واقعا دوست داشته باشه حتما میاد طرفت مگه اینکه واسش اهمیت نداشته باشی ...بعدشم طلسم و اینا همش چرت و پرته 

اره....من توی این فیلما این چیزا رو میدیدم مسخره میکردم ولی سر خودم اومد....شب عروسیم بادوتا از دوست ...

اونکه دوست داشته توام که دوسش داشتی پس چرا ازدواج کردی ..چرا صب نکردی باهم ازدواج کنید ...چه مرگت بوده😂😂

ای کفاثت😂

😂😂

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2738
اونکه دوست داشته توام که دوسش داشتی پس چرا ازدواج کردی ..چرا صب نکردی باهم ازدواج کنید ...چه مرگت بو ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣...میدونی تو اون چندسال میتونست کاری کنه شرایطشم داشت چندبارم بهم گفت خواستگار خوب داشتی برو..جدی نگفت ولی من جدی‌گرفتم...خانوادشم بخاطر مریضیم مخالفت کردن

السلام علیک یا بقیه الله عجل الله تعالی و فرجه                   ....به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید