2726
۶ ساله باهمیم  از اول باهمم بودیم😊❤

اوخی الان ازدواج کردین یا هنوز رلین؟

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوخی الان ازدواج کردین یا هنوز رلین؟

خانوادم راضی نیستن 

و موندیم که چه کنیم 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2728
لطفا اون سنی که من بودم کسی از من یاد نگیره توی اون سن ۱۱ سالگی کلاس ششم بودم ۳ سال باهاش بودم کلاس ...

الان اگر 26 سالت باشه تو دوران ما کلاس ششم و نهم نبود 

ماها اول راهنمایی و دبیرستان و پیش دانشگاهی داشتیم 

بچها من واقعا نمیدونم ...میگن پسرا دخترارو برای کار دیگه ای میخام همشونم مثل همن و من سر همین مورد هیچوقت حرفای هیچ پسری رو باور نمیکنم ...حالا واقعا پسرا فقط دخترارو واسه اونکار میخان گیج شدم

من با یکی بودم یکسال..بعد دیدم تو دستش خالکوبی به اسم مهسا داره..کات کردم..بعد سه سال دوباره اومد...کلا اونو پاک کرده بود و تغییر کرده بود..ولی وقتی باهم بودیم شوهرم اومد خواستگاری و منم سر لجبازی با اون به شوهرم ج مثبت دادم...هنوزم میبینمش حالم بد میشه و یک هفته پکرم🙃🙂

السلام علیک یا بقیه الله عجل الله تعالی و فرجه                   ....به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید
خانوادم راضی نیستن  و موندیم که چه کنیم

وای چرا راضی نیسننننن بعد ۶ سال واقعا عذابه نرسین بهم😖😦 چن ساله؟ اون چن سالشه؟

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
وای چرا راضی نیسننننن بعد ۶ سال واقعا عذابه نرسین بهم😖😦 چن ساله؟ اون چن سالشه؟

من ۲۱ اون ۲۳ 

کلا بهونه های الکی میارن 

نمیزارن حتی بیاد خاستگاری 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
گناه داشته که

یع سری با شوهرم ب اختلاف خوردیم نمیدونم کی بهش خبر داده بود...اومده بود بهم گفت تورو خدا بذار بیام خواستگاری😆گفتم بابا من شوهر دارم...ولی در کل بد کردم😔

السلام علیک یا بقیه الله عجل الله تعالی و فرجه                   ....به جمع👈مشق انتظار👉بپیوندید
2706