2733
2739
عنوان

اکستنشن مو وناخن

141 بازدید | 13 پست

میگم چرا اینا که کاشت مو یا ناخن دارن سره یه هفته نشده میرن عوض میکنن ؟؟ ماندگاری نداره ؟؟؟ یعنی مثلا ۱ تومن میدن واسه یه هفته 😂😂😂😂 چه حماقتی 

نه بابای گفته من از عید پارسال موهام اکستنشن هست ذفعه اول بعد ۵ ماه رفتم ترمیم دفعه دوم بعد ۳ ماه الانم باز برای عید میخوام برم خیلی هم راحته 

البته اگه کارشون خوب باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اکستنشن یک ماهه نیست! قیمتشم سه به بالاست عزیزم

کاشت ناخن هم ماهی صد ترمیم شه و نیاز به ترمیم داره! 

وخب پولشو دارن چرا حماقت؟! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2731

وا خب ناخون بلند میشه باید هرماه برن برای ترمیم دیگه

دوست دارن پولشم دارن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
اکستنشن یک ماهه نیست! قیمتشم سه به بالاست عزیزم کاشت ناخن هم ماهی صد ترمیم شه و نیاز به ترمیم داره! ...

من کاشت ناخن ۳ میلیونی دیدم . ولی هرچقدر هم اگه پولدار باشی،چیزای بهتر بخر 

من کاشت ناخن ۳ میلیونی دیدم . ولی هرچقدر هم اگه پولدار باشی،چیزای بهتر بخر 

😐😐😐😐😐 روکش طلا بوده لابد😐😐😐😂😂😂

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
2738
آخ دلم دلمه خواست🤤

خودمم دلم میخاد😂😂😂

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
نه بابای گفته من از عید پارسال موهام اکستنشن هست ذفعه اول بعد ۵ ماه رفتم ترمیم دفعه دوم بعد ۳ ماه ال ...

چقد دادی 

اگر زشت هستین از این عینکا که گنده هستن و نصف صورتو میپوشونن بزنین بلکه به زیباسازی شهر کمک کنه من خودم ماسک جوشکاری میزنم.من ترامپم با من بحث نکنین