2410
2553
عنوان

اکستنشن مو وناخن

140 بازدید | 13 پست

میگم چرا اینا که کاشت مو یا ناخن دارن سره یه هفته نشده میرن عوض میکنن ؟؟ ماندگاری نداره ؟؟؟ یعنی مثلا ۱ تومن میدن واسه یه هفته 😂😂😂😂 چه حماقتی 

نه بابای گفته من از عید پارسال موهام اکستنشن هست ذفعه اول بعد ۵ ماه رفتم ترمیم دفعه دوم بعد ۳ ماه الانم باز برای عید میخوام برم خیلی هم راحته 

البته اگه کارشون خوب باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اکستنشن یک ماهه نیست! قیمتشم سه به بالاست عزیزم

کاشت ناخن هم ماهی صد ترمیم شه و نیاز به ترمیم داره! 

وخب پولشو دارن چرا حماقت؟! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2720

وا خب ناخون بلند میشه باید هرماه برن برای ترمیم دیگه

دوست دارن پولشم دارن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
اکستنشن یک ماهه نیست! قیمتشم سه به بالاست عزیزم کاشت ناخن هم ماهی صد ترمیم شه و نیاز به ترمیم داره! ...

من کاشت ناخن ۳ میلیونی دیدم . ولی هرچقدر هم اگه پولدار باشی،چیزای بهتر بخر 

من کاشت ناخن ۳ میلیونی دیدم . ولی هرچقدر هم اگه پولدار باشی،چیزای بهتر بخر 

😐😐😐😐😐 روکش طلا بوده لابد😐😐😐😂😂😂

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
2714
آخ دلم دلمه خواست🤤

خودمم دلم میخاد😂😂😂

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
نه بابای گفته من از عید پارسال موهام اکستنشن هست ذفعه اول بعد ۵ ماه رفتم ترمیم دفعه دوم بعد ۳ ماه ال ...

چقد دادی 

اگر زشت هستین از این عینکا که گنده هستن و نصف صورتو میپوشونن بزنین بلکه به زیباسازی شهر کمک کنه من خودم ماسک جوشکاری میزنم.من ترامپم با من بحث نکنین