2737
2734
عنوان

خواهرشوهرم میخواد زن بگیره واسه شوهرم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6229 بازدید | 196 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد اون کیه ک با مردی ک همسرو بچع داره بخواد ازدواج کنه؟ 😂 خب برن به درک.. اینارو میگن تو بترسی و ا ...

اتفاقا دیدم موردی که زن مجرد معلم حاضر به ازدواج با یه مرد زن دار که بچه ۶ ساله دارن و هنوز طلاق نگرفتن شده تازه داره منت مرده هم میکشه . دخترای هول شوهر زیادن 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

به جای اینکه بیان وساطتت کنن و دنبال راهکار بگردوکه زندگیتونو از نو بسازین دوره افتادن تو شهر که عروس جدید گیر بیارن. چه آدمایی پیدا میشن خدایا

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 
2731
خب حق ازدواج مجددم ندارم دیگه ولی آقا کیف خودشو میکنه....بخدا ازش متنفرررررم

سر مهریه اذیتش کن تا طلاق بده اموالشو توقیف کن و ...

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2738
مگه ناشزه کردن به همین راحتیاست

نمیدونم.... انقققد با اطمینان میگه ک ناشیزه ای ترسیدم....میترسم الکی چن نفرو ببره واسه شهادت ک زنم خودش رفته

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
2706