2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم میخواد زن بگیره واسه شوهرم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6229 بازدید | 196 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم برو سر خونه زندگیت ولی مهریتو حتما اجرا بزار تا میتونی ازش مدرک جمع کن اگر کتک زد برو پزشک ...

خب میترسممم برم برع زن بگیرع بیاره سرم

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
2731
اسی جان من یکم اطلاعات دارم در این مورد بهت میگم شاید به دردت بخوره اولا اگر تمکین کنی نمیتونه زن ب ...

بعد بره باز شکایت کنه چیییی؟؟؟مرسی از توضیحت گلم

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
آی گل گفتی.اسی شرایط یادت نرع ها فردا نیاد لباساشام بندازه سر من.

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
چرا داری بحثو کش میدی؟؟؟  گفتم مرد نمیتونه بدونه اجازه زن اول بره زن بگیره چون جرمه!!  م ...

اخه کدوم رنی راضی میشه سرش زن بیاد؟؟؟یعنی اینایی ک چن تا چنتا دارن اجازه زنقبلیارو گرفتن؟؟

2740
میتونه زن صیغه کنه بیاره جلو چشمت . تا وقتی کامل ندیدی که پشیمون باشه از خیانت برنگرد 

وای راس میگی؟؟

بعد بره باز شکایت کنه چیییی؟؟؟مرسی از توضیحت گلم

اونوقت باز موقع دادگاه میگی بر میگردم و همون کارو میکنی😏

قشنگ‌پدرش در میاد چندین بار میتونی این کار رو تکرار کنی

بعدم میتونی بری جهزیه ات رو جمع کنی بیاری خونه پدریت

بگی یه خونه با جهیزیه کامل خودش باید بگیره تا برگردی

چون تو قانون تامین خونه و جهیزیه تماما به عهده مرده

2706