2737
2739
عنوان

توراخدا کمکم کنید اختیار زندگیم افتاده دست مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 40 پست

فرشامو چیکار کتم چند روز دیگه مهمون دارم میخواستم امروز بشورم ولی نمیزاره دیشب میگه بچه ها میان کثیف میکنن دیگه نمیگه الان اینقدر کثیفه آخه فرشامم خیلی روشنه و کثیفسشم معلومه

فرشامو چیکار کتم چند روز دیگه مهمون دارم میخواستم امروز بشورم ولی نمیزاره دیشب میگه بچه ها میان کثیف ...

از این به بعد کاراتو بهش نگو. تویه خونه آید؟ 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایراد مادرا فقط دلسوزی بیش از حد شونه و بی اعتمادی به بچه هاشون مخصوصا عروسا شون. و فقط میخوان کمک کنن اما بدتر اذیت میکنن. باید بزارن خود بچه ها تجربه کنن. 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2728
آره واقعا به نظرم گاهی اوقات ناخواسته آزارم میده 

باید یه کاری کنی کم کم بهت اعتماد کنه. 

2740
نه موضوع اعتماد نیست اون یه جورایی دوست داره تو زندگیمون دخالت کنه چون خیلی به پسرش وابسته است  

حالا فرشاتون بده  بشورن اوه گفت بچه ها کثیف میکنن بگو اخه دیگه دیر بدم هوا بارونیه.روفرشی میندازم بچه ها کثیف نکنن 

من ازاولش مادرشوهرمو هیچی دخالت ندادم الان ایتقدددر راحتم ازش که نگو برعکس مادرخودم تو همه چی باید باش اگه نگم کارامو ناراحت میش درسته زیادم کمک میکنه ولی بازم زیاد خوب نیس اینجوری

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...