2726

نمیدونم چیکار کنم از اول هر چی کفته گوش کردم و خیلی بد یادش دادم اصلا انگار نظرات من مهم نیست و همه ی زندگیمو تو دستش گرفته مثلا دیروز اومده اتاق بجه امو چیده بدون اینکه ببینه من خوشم میاد یانه و طلاهامو تو اول بارداری به بهانه ی چاق شدن دستم از دستم در آورده وبعد فهمیدم که دروغ میگفت وچون به دیگران گفته طلاهامو فروخته در اورده و حالامیخوام برم طلاهامو عوض کنم یا بندازم دستم اما نمیدونم عکس العملش چی میشه همش میترسم ناراحت بشه 

آخه صبح ساعت ۶؟!😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخه اگه چیدمان رو عوض کنم میگه تو سلیقه نداری چون این چیدمان رو میپسنده 

بیخود کرده تو بچین اگه حرفی زد بگو نظر خودم مهمه چرا این همه اختیارتو دست دیگران دادی 

چند باری اینکارو کنی خودش یاد میگیره دخالت نکنه طلاهاتم بنداز بزار ناراحت بشه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
آخه اگه چیدمان رو عوض کنم میگه تو سلیقه نداری چون این چیدمان رو میپسنده 

خودت اعتماد به نفس نداری.

یبار باید به خودت مسلط شی. تا بتونی رابطه ات با مادرشوهرتم درست کنی.

خودت قبول داری حرف اون رو!!!!😳

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2706