2737
2734
عنوان

توراخدا کمکم کنید اختیار زندگیم افتاده دست مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 40 پست
طلاها دسته خودمه اما به همه گفته فروختیم 

شاید به اطرافیانش اعتماد نداره 

از ترس دزدی این حرف رو زده 

.

ببین مادرشوهر من یبار اومد بوفه ی من رو چید 

ولی من بعدش تغییر دادم

یه چند روز بذار بمونه 

بعد خودت تغییرش بده

یوقت میبینی از سر نادونی قصد کمک دارن

یادت باشه نسل اونا با ما متفاوته و طرز فکرشون هم فرق میکنه  شاید فکر میکنه اینجوری داره کمک میکنه . 

تو هم الان بارداری حساس شدی

من الان یاد باراریم میفتم و چه چیزای الکی که سرش ناراحتی کشیدم  افسوس میخورم . 

اتاق رو تغییرات بده

بگو قرنطینه ی خونگی از نظر روحی بهم فشار آورده گفتم اتاق رو بچینم روحیه ام عوض شه سر ذوق بیام

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه اگه چیدمان رو عوض کنم میگه تو سلیقه نداری چون این چیدمان رو میپسنده 

مادر شوهر من هم همش میگفت اینا چیه خریدین لباساتون تنگه کوتاهه.این آستین نداره اون یقش بازه.میومد خونمون بهم میگفت چرا سلیقه نداری مبلات باید کنار هم باشه چمیدونم این اونجور اون اونجور.یبار یه تیشرت خریده بودم واسه شوهرم بهم گفت تو چرا سلیقه ات اینجوریه؟ گفتم دیگه پسرت انتخابمه.از اون انتخابم باید بدونی سلیقم خیلی هم خوبه.دیگه دهنشو بست که بست که بست.کلا دیگه درباره هیچی نظر نمیده.

من اگه مثل خیلیا بودم …الآن با خیلیا بودم …

طلاهات هم پیشنهاد میدم عوض نکن چون خیلی ضرر میکنی توی تعویض

طلا فروش ها فقط منتظر چنین فرصت هایی برای سود کلان هستن . 

هر سری یه تیکه از طلاهات رو بنداز 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2728

نه بابا حساسیت بارداری نیست دوساله عروسی کردم حتی نمیزاره فرشامو بشورم هر وقت میخوام بشورم میگه تمیزه نشورین شاید به نظر خودش داره راهنمایی و کمک میکنه اما واقعا دیگه خسته شدم دوست دارم اختیار زندگیم دست خودم باشه

طلاهاتو بنداز هر کسی هم گفت فلانی گفته فروختی بگو نه کی گفته. مگه دیگران شکل و طرح طلاهاتو شما رو یادش مونده. آگه بزاری هر کاری بکنه و هیچی نگی یه دفعه منفجر میشیا آون موقع بدتر هم اونو ناراحت میکنی هم خودتو از چشم میاندازی. منم طلاهام کمه یه بار خواستیم بریم عروسی مادر شوهرم طلاهاشو در آورد گفت بنداز دستت هم من ناراحت شدم هم شوهرم اصلا گریم گرفت گفتم خودم دارم نیاز نیست پدر شوهرمم ناراحت شد به مادر شوهرم گفت چرا این کارو کردی میدونم از رو دلسوزی گفت اما واقعا بهم بر خورد  شما هم بگو من دوست ندارم چند بار بگی و شوهرتم بگه دیگه تکرار نمیکنه 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
اره فکر کنم اعتماد به نفسم کمه که نمیتونم حرفمو به کرسی بنشونم همیشه هرچی گفته نه نگفتم اونم عادت به ...

آخه میگی بهم میگه اتاق بچه فلان جور خوبه!

خب تو بگو به نظر من نه اتفاقا.

ببینه نظر داری، خودش عقب میکشه. خب دیده تو هیچ نظری نداری، اونم نظر خودشو میده.

فقط رو خودت کار کن. مودب باش ولی محکم.

زنهایی که اعتماد به نفس دارند(نه از خود راضی) جذابند.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2738
یعنی نگم بهش میخوام طلاهامو عوض کنم 

اصلا وگرنه یا میگه نکن یا باهات میاد یه طلایی باب میل خودش برات میگیره ها. همو نا رو بنداز بزار یاد بگیره دیگه دروغ نگه. خودش بهت گفت به دیگران گفتم شما فروختی؟ یا از کسی شنیدی؟ 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
اصلا وگرنه یا میگه نکن یا باهات میاد یه طلایی باب میل خودش برات میگیره ها. همو نا رو بنداز بزار یاد ...

نه خودش بهم گفت به بقیه گفته طلاهامو فروختم ولی وقتی وقتی از دستم در می آورد نگفت بعداگفت 

نه خودش بهم گفت به بقیه گفته طلاهامو فروختم ولی وقتی وقتی از دستم در می آورد نگفت بعداگفت 

نگفتی چرا این حرف و زدی؟ 

به نظرم باید از کم شروع کنی مثلا اگر یه تابلو زده این ور دیوار شما بزنی آون ور دیوار نه یه دفعه کل اتاق و عوض کنی. بعد خورد خورد هر دفعه جای وسایل رو عو کن بگو این طوری راحتر میرم و میان فلان چیز سر راه بود. یا طلا هاشو یه دونه یه دونه بنداز یه دفعه کل شو من از فکر کنه لج کردی یواش یواش عادت میکنه کاری نداشته باشه

چرا گفتم آخه از ماشین خریده بودن از کسی پول خواسته بود و به اون گفته بود که طلاهامونم فروختیم 

چی لوم گذشته دیگه ولی از این به بعد نزار