2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون بهتون تیکه بپرونه همش

928 بازدید | 76 پست

هم شوهر هم مادر شوهر 

مادر شوهر هی میگه دراز 

الکی یه چیزو بهونه می‌کنه بعد میگه درازه دیدی یه سریا درازن !!!

جمع و جوره قشنگ تره!!!!

یا شوهرم به شوخی خوش میگه با این چشا خنده دارت 

ولی کاملا به منظور میگه 

همیشه به رو خودم نمیوردم 

امشب دیگه جلوش گریه شدم 

باگریه شدنم 

کامل انگار قبول کردم که تو راس میگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی لین حرفها رو میزنن. جواب بده. بگد اگه درازم خدا رو شکر مودب هم هستم. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

وای چه بد. مگه کور بودن ندیدن اومدن خواستگاری. آخی عزیزم نذار کسی خردت کنه تو قشنگی اینو مطمئن باش. 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

ب ننه شوهرت بگو موقع خواستگاری ک کور نبودین بی ادبا ب اون شوهرتم بگو دراز چشم زشت خودتی 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

نمی دونم چرا مساله قد اینهمه محل مناقشه است

خواهر همسر من هم اوایل ازدواج هی اصرار داشت که دراز ها بی عقلن!

حالا من دراز هم نیستم.۱۷۱ هستم و ابدا راجع به قد خودم نظری هم نداشتم که مثلا حالا بگم اومده جواب منو بده، همین طور بی ربط می‌گفت

به قول توییتری ها خوب شد از اون دوران گذر کردیم😁

بسم الله 

دومشت گل بردار یدونه روبزن دهن شوهرت یه دونه هم دوهن مادر شوهرت تا عمر دارن حرف نزنن 

جفتشون بی شخصیتن که بخاطر ظاهر یکی مسخره ش کنن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706