2733
2739
عنوان

فقط دوستان بورسی و ارز دیجیتال افراد متفرقه ممنوع تشکر

| مشاهده متن کامل بحث + 99075 بازدید | 8763 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام صبح شما هم بخیر باشه  اگه قصدتون ارزهای دیجیتال هست و شناختی ندارین بهتره از ارزهای معتبر ...

درسته براهمین گفتم به پولش نیازی ندارم که اگه برنگشت غمم نباشه با مبلغ کم قراره شروع کنم.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2731
سلام بچه ها چرا بازار اینجوری شده 🥴🥴🥴چه ترسناکه 😁

سلام سمیه جان 🤩برای من تمام نمادهام گوجه زاره 😁جز نماد فولاد سبزه 😕

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
2740
سلام مشکلی نداره در خصوص گزارش این شرکت روی کدال هست البته 3ماه قبل بهش گفته بودن تا سه ماه آینده ای ...

اخه همه جا صحبت از ورشکستگیه بانک دی هستش و اینکه کار به جاهای خطرناک رسیده این صحبتها صحت دارن یعنی واقعا ؟؟

اخه همه جا صحبت از ورشکستگیه بانک دی هستش و اینکه کار به جاهای خطرناک رسیده این صحبتها صحت دارن یعنی ...

نه نگران نباشین

اگه به ورشکستگی باشه صورت های مالی یکی از بزرگترین بانکها این موضوع رو در خودش نشون داده و صحبت های زیادی در موردش شده  منتها بانک دی رو همون بانک صادرات در نظر بگیرین و نمیذارن همچین اتفاقی بیافته
آرامش داشته باشین و چای خودتون رو با آرامش بنوشین

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
نه نگران نباشین اگه به ورشکستگی باشه صورت های مالی یکی از بزرگترین بانکها این موضوع رو در خودش نشون ...

ممنون از دلگرمیتون 

میشه بگین لطفا با چه سهمهایی میشه توی مدت یکی دوماه نوسان کوتاه مدت گرفت و به سود رسید ؟؟ 

ممنون از دلگرمیتون  میشه بگین لطفا با چه سهمهایی میشه توی مدت یکی دوماه نوسان کوتاه مدت گرفت و ...

فعلا بازار منفی رو دنبال کنین و تماشا

بازار که خوب منفی خورد سهامی که بیشترین منفی رو خوردن دوباره رشد میکنن در حد 10تا20درصد
همونا خوبن

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
فعلا بازار منفی رو دنبال کنین و تماشا بازار که خوب منفی خورد سهامی که بیشترین منفی رو خوردن دوباره ...

خب مثلا چه سهمایی ؟؟

بطور کل میخوام بدونم معمولا با چه سهمایی نوسان میگیرن ؟؟ 

من خودم یکی دوباری با شپنا سود کردم ولی انگار یه سهم میان مدتی هستش تا نوسانی 

2706