2737
2734
عنوان

بچه ها پدر کیا سیسمونی میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 65 پست

من ی پلاک و.انگشتر داشتم ک پس انداز خودم بود و فقط مامانم خبر داشت ازش

اونا رو دادم ب مامانم بش گفتم حداقل مقداری از هزینه سیسمونی جبران شه. هرچند کلی اصرار کردم تا قبول کرد ولی خب وجدانم خیلی راحت شد

من اصلا به سیسمونی اعتقاد ندارم هنوز بچه دار نشدم ولی اصلا نمیگیرم این واقعا خنده داره دونفر دیگه بچ ...

ببخشید ولی جمله اخرتون خیلی بی معنا بود

ینی ماها ک سیسمونی میگیریم همه شوهرامون بی مسئولیت میشن؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دستشون درد نکنه من انقدر دلم‌میسوزه به خدا همه چی هم بهترینو گرفته با اون که کارمنده الانم مامانم گف ...

اسی حتما مینی واش رو بخر.عصای دستته.مخصوصا از یکسالگیش به بعد که روزی ده بار باید لباساش عوض کنی 😑

من اگه مثل خیلیا بودم …الآن با خیلیا بودم …

من ک همراه باجهیزیم سیسمونیم برام گرفتن ماهم رسم داریم خانواده داماد عین شلغم فقط نگاه میکنن

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2728

عزیزم مبارکت باشه.....من کع برام نگرفتن و ازشون ناراحت هم نیستم... چطور هر چی میشه خوانواده شوهر میگن این بچه ماست.. بعد پدر من بگیره‌‌‌.. البته من خودم یکم بد دهنم حرف بد میزنم وگرنه خواهرشوهرام مث دوستمن‌‌ . گفتن خودمون میگیریم.. اخه بچه من اولین نوه پسرِ پسریشون میشه و خیلی خوشحالن... دستشون درد نکنه‌‌.. و اینکه اگه من بخوام الان ۳۰ میلیون خرج بچم کنم بعدا رو چیکار کنم.. ۳۰ میلیون برای من و خیلیای مث من خیییییلی زیاده.. فووووقش دو سه تومن خرج کنم. همع چی هم براش میگیرم.. با همون دو سه تومن.. هر چی هم نشد خدا بزرگه خورد خورد میگیرم..جنسشونم مهم نیست اخه بچه خیلی زود بزرگ میشه و خدا رو خوش نمیاد الکی این همه خرج کنیم.. بجای این کارا میتونیم ب چنتا بچه کمک کنیم.. برای کسی که مستاجره خیلی سخت میشه این خرجا

ببخشید ولی جمله اخرتون خیلی بی معنا بود ینی ماها ک سیسمونی میگیریم همه شوهرامون بی مسئولیت میشن؟

نه نیستن ولی هیلی مردها سو استفاده میکنن و از همون اول مسیولیت بچه مندازن گردن زن و خونوادش 

تازه بی مسیولیت هم نباشن واقعا خنده داره بچه پدر داره بعد پدر بزرگ و مادر بزرگ مادری وسایلشو بخرن 

بعد مسخره تر از اون اینه که همون بچه وقتی حرف از حضانتش میاد اول پدر بعد پدِر پدر 😂واقعا از ماست که بر ماست

طفلی پدرا تا از زیر قسط جهاز میان بیرون باید برن زیر قسط سیسمونی. خیلی رسم بدیه. یکی دیگه بچه دار میشه چرا پدر دختر باید هزینه کنه. خانم شما نباید زیر بار میرفتی

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤

والا به نظرم بعضی ها دیگه خیلی اسراف میکنن دوستم شیش میلیون داده سرویس کالسکه اخه چرا باید اینقدر گران بخره من دلیجان گرفتم اونوقتا چهارصد الان فک کنم یه تومن والا اصلا هم استفاده نکردم چون بیشتر با ماشین رفت و آمد داشتیم توی انبار خاک میخوره اگه فقط ملزومات رو به قیمت مناسب بگیرین اینقدر فشار نمیاد به خانواده 

2738
والا به نظرم بعضی ها دیگه خیلی اسراف میکنن دوستم شیش میلیون داده سرویس کالسکه اخه چرا باید اینقدر گر ...

اره منم خاستم بگیرم یک و هفصد بود دلیجان

ولی نخریدم چون اصلا ب دردم نمیخوره

این رسم و رسوم دست خود ادمه. ماهم این رسمو داریم که پدر دختر سیسمونی کامل میده. اما من انشالله هر ...

دقیقا باهات موافقم رسم یه چیز بیخوده خودمون میتونیم این رسم ها اجرا نکنیم منم مجردم حتی از الان به مامانم میگم من سیسمونی نمیخوام خود دختر باید به فکر خانواده اش باشه وگرنه بقیه که دلسوز نیستن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
نه نیستن ولی هیلی مردها سو استفاده میکنن و از همون اول مسیولیت بچه مندازن گردن زن و خونوادش  ت ...

عزیزم اگه پدر بزرگ و مادر بزرگ بچه داشته باشن و به دخترشون کمک کنن به نظرم اصلا اشکالی نداره ما اصلا رسم سیسمونی به اون شکل نداشتیم اما خوب شوهرم دستش تنگ بود بابا و مامانمم داشتن خیلی کمکمون کردن ،خانواده شوهرمم کمک کردن چون از هر دو طرف نوه اول بود ،به نظرم این کمک کردنا هیچ اشکالی نداره ،چون واقعا زندگیا سخت شدن،

ما هم خانواده دختر سیسمونی میده 

من که برام اصلا مهم نرود چی باشه چی نباشه 

وآفرین به شما که به فکر هستید ولی دخترم میگه میخوام ۲قلو بیارم همه چی رو دوتا دوتا بدید😕😕😕😕

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
عزیزم اگه پدر بزرگ و مادر بزرگ بچه داشته باشن و به دخترشون کمک کنن به نظرم اصلا اشکالی نداره ما اصلا ...

اون که یکی دستش تنگ باشه و خونوادش کمک کنن خیلی فرق میکنه با این که به شکل یک وظیفه باشه و اگر کسی انجام نده طوری رفتار کنن انگار کوتاهی کرده. تازه من دیدم خیلی خونواده پسرا که وظعیت مالیشون خوبه بعد خونواده دختر که و۲عشون معمولی هست به سختی وسایل میخرن چون رسمه 

البته یک رسم ببخشید احمقانه

2706