2737
2734
عنوان

بچه ها پدر کیا سیسمونی میدن

690 بازدید | 65 پست

پدر من کل سیسمونی بچمو گرفته حدود ۳۰ میلیون شده ولی تخت کنار مادر و صندلی ماشین و فرش اتاق و لوستر و شوهرم میگیره عذاب وجدان دارم بابت هزینه هایی که پدرم کرده . اینو بگم دو طرف هانواده هامون رسم دارن برای سیسمونی الان دختر عمم با من بارداره  عمومم داره سیسمونی میخره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما هم رسم داریم... واقعا نمیدونم چطور از پس محبتاشون بربیام تو این گرونی... چ رسومات مزخرفین 

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣
پدر من قراره بخره ان شاءالله

دستشون درد نکنه من انقدر دلم‌میسوزه به خدا همه چی هم بهترینو گرفته با اون که کارمنده الانم مامانم گفته مینی واش و بابات نمیگیره اون با من میگم نمیخواد میگه نه لازمت میشه

2738
دستشون درد نکنه من انقدر دلم‌میسوزه به خدا همه چی هم بهترینو گرفته با اون که کارمنده الانم مامانم گف ...

اسى ميشه عکس بدى

دلتنگ پدر و مادرم هستم   لعنت به اين کرونااااااا  
برا من نگرفتن و نمیگیرن خودمونم نمیگیرم حس بدی هم ندارم

منم ولی من حس خوبی ندارم کاش میتونستن خانوادم حداقل ۲و۳تومن میدادن دهن شوهرمومیبستن

من خدارادارم به جبران هرانچه که ندارم 
ما هم رسم داریم... واقعا نمیدونم چطور از پس محبتاشون بربیام تو این گرونی... چ رسومات مزخرفین 

خیلی بده ادم دلش میسوزه برای پدرا حالا همسر من میگه اینو خودم‌میگیرم اونو خودم‌میگیرم ولی خوب درست نیست دیگه

2706