2733
2734

دوستان میشه لطفا بگید چرا من کیکام همیشه وقتی یکم بمونه سفت میشه چیکار کنم‌سفت نشه 

در ضمن اگ بخوام تخم مرغ کم‌بزنم باید چیکار کنم ممنونم 🌷🌷🌷

میشه لطفا دستور پخت یه کیک رو بهم بدید که خودتون درست کردید 

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️
آرد زیاد می‌ریزی. روغن هم بیشتر بریز

اره عزیزم مثلا دو تا تخم مرغ میزنم ۲ لیوان و یک چهارم یا یک سوم ارد میزنم 

روغن باید چقد باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یک لیوان یا یکم کمتر روغن باید باشع  آرد هم 2 لیوان

ببخشید تخم مرغ چقد ؟؟؟

2740
اگه موادتو به اندازه بریزی و کمو زیادش نکنی اینطور نمیشه، ضمنا میتونی یه کاسه آب موقع پخت کیک بزاری ...

با قابلمه درست میکنم عزیزم 

عزیز دلم. اردت زیاد. باید یک لیوان و نیم ارد بریزی. نصف لیوان اب جوش. روغن هم یک قاشق. 

زرده و سفیده و حتما جدا بزن 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
عزیز دلم. اردت زیاد. باید یک لیوان و نیم ارد بریزی. نصف لیوان اب جوش. روغن هم یک قاشق.  زرده و ...

قربونت برم دست گلت درد نکنه ♥️♥️♥️♥️♥️

عزیزم یعنی تخم مرغ ۳ تا؟؟؟؟

عزیز دلم. اردت زیاد. باید یک لیوان و نیم ارد بریزی. نصف لیوان اب جوش. روغن هم یک قاشق.  زرده و ...

تخم مرغ یعنی ۳ تا و ابجوش نصف و ارد یک و نیم 

شیر یا ابجوش باید بریزم هر دو رو یا ن فقط ابجوش؟؟؟

شیرم نصف لیوان باید بریزم؟؟؟؟

اخه خیلی شله مایع کیک بعد عزیزم شرمنده میشه بگی یه دستور خوب واس دو تا یا ۳ تا تخم مرغ شرمنده هرچی درست میکنم خوب نمیشه یا پف خوبی نداره 😢😢😢😢

دست درد نکنه خیر ببینی💖💖💖💖

اخه خیلی شله مایع کیک بعد عزیزم شرمنده میشه بگی یه دستور خوب واس دو تا یا ۳ تا تخم مرغ شرمنده هرچی د ...

3 تا تخم مرغ نصف لیوان شکر. نصف لیوان اب جوش کمی وانیل دو قاشق روغن یک و نیم لیوان ارد دو قاشق مربا خوری بکینگ پودر 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706