2737
2734

دوستان میشه لطفا بگید چرا من کیکام همیشه وقتی یکم بمونه سفت میشه چیکار کنم‌سفت نشه 

در ضمن اگ بخوام تخم مرغ کم‌بزنم باید چیکار کنم ممنونم 🌷🌷🌷

میشه لطفا دستور پخت یه کیک رو بهم بدید که خودتون درست کردید 

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️
آرد زیاد می‌ریزی. روغن هم بیشتر بریز

اره عزیزم مثلا دو تا تخم مرغ میزنم ۲ لیوان و یک چهارم یا یک سوم ارد میزنم 

روغن باید چقد باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یک لیوان یا یکم کمتر روغن باید باشع  آرد هم 2 لیوان

ببخشید تخم مرغ چقد ؟؟؟

2738
اگه موادتو به اندازه بریزی و کمو زیادش نکنی اینطور نمیشه، ضمنا میتونی یه کاسه آب موقع پخت کیک بزاری ...

با قابلمه درست میکنم عزیزم 

عزیز دلم. اردت زیاد. باید یک لیوان و نیم ارد بریزی. نصف لیوان اب جوش. روغن هم یک قاشق. 

زرده و سفیده و حتما جدا بزن 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
عزیز دلم. اردت زیاد. باید یک لیوان و نیم ارد بریزی. نصف لیوان اب جوش. روغن هم یک قاشق.  زرده و ...

قربونت برم دست گلت درد نکنه ♥️♥️♥️♥️♥️

عزیزم یعنی تخم مرغ ۳ تا؟؟؟؟

عزیز دلم. اردت زیاد. باید یک لیوان و نیم ارد بریزی. نصف لیوان اب جوش. روغن هم یک قاشق.  زرده و ...

تخم مرغ یعنی ۳ تا و ابجوش نصف و ارد یک و نیم 

شیر یا ابجوش باید بریزم هر دو رو یا ن فقط ابجوش؟؟؟

شیرم نصف لیوان باید بریزم؟؟؟؟

اخه خیلی شله مایع کیک بعد عزیزم شرمنده میشه بگی یه دستور خوب واس دو تا یا ۳ تا تخم مرغ شرمنده هرچی درست میکنم خوب نمیشه یا پف خوبی نداره 😢😢😢😢

دست درد نکنه خیر ببینی💖💖💖💖

اخه خیلی شله مایع کیک بعد عزیزم شرمنده میشه بگی یه دستور خوب واس دو تا یا ۳ تا تخم مرغ شرمنده هرچی د ...

3 تا تخم مرغ نصف لیوان شکر. نصف لیوان اب جوش کمی وانیل دو قاشق روغن یک و نیم لیوان ارد دو قاشق مربا خوری بکینگ پودر 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706