2752
2734
عنوان

اگه الان یه مرد سن بالا ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1589 بازدید | 126 پست

[QUOTE=178681962]نه ولی تو واسه استارتر جوابتو بزارو برو ب نظر بقیه کار نداشته باش دیگه دونه دونه میخوای ریپلای کنی ن ...[/QUOT

از اون لفظ (تنگا) گفتنت مشخصه که شعور و تربیتت در چه حده... منم تمایلی به گفتگو با چون شما ندارم. روز خوش

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
عزیزم این آقا ده سال دیگه ...بازنشسته میشه نهایت..بازنشستگی شغلی نه بازنشستگی چیز دیگه ..بعد تو زن ج ...

اونموقع دنبال یه جوون توانمند میگرده با پول اون و با دول این حال میکنه😜😜😜😜😜😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از پول که اشباح بشه تازه یادش میفته تو زندگی یه چیزی کم داره اونم رابطه درسته که مرده دیگه در این زم ...

البته چون پولدار این آقا  احتمالا تغذیه ش خوب باشه و دیرتر از کار بیفته🤣🤣🤣ولی چون خارج زیاد میره مجردی یه کم خطرناکه

بعد از عده کاملا فانونی و شرعیه

اگر اون پیرمرد دلیل طلاق باشه مسلما خیانته. و الا هر زنی آزاده بعد طلاقش تصمیم بگیره برای زندگیش به شرطی که قبلا با اون مرد آشنا نشده باشه. 

البته هستن آدمایی که این قبیل کارا براشون عادیه که این بستگی داره به ذات و تربیت شخص

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
2731

نه اصلا

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

سلام

اینکه آدما به خاطرهوا و هوس به هر خفتی تن در بدن بعید نیست اما مسیله اینه که این چیزایی که شما ازش نام بردید فقط برای کسایی خوبه که دنبال سو استفاده هستن و چیزای دیگه براشون ارزشی نداره.

شوگر ددی

یعنی قاسم خانی ااااا نههههههههههههههههه😳😒🤦‍♀️🤦‍♀️

عشقم را در سرم دفن کردم و مردم پرسیدند چرا سرم گل داده است چرا چشمانم مثل ستاره میدرخشند و چرا لب هایم از صبح روشن ترند کسی نمیتواند عشق را بکشد اگر در خاک دفنش کنی دوباره میروید....!!! ❤❤
دیگه در این حد لاشی گری آخه😐اگه مجرد بودم آره ولی وقتی ازدواج کردم مگه من لاشیم همچین کاری کنم😐🤦‍ ...

2بار لاشی را بکار بردی تنبیه میشوی😁😁😁🤦‍♀️😂

عشقم را در سرم دفن کردم و مردم پرسیدند چرا سرم گل داده است چرا چشمانم مثل ستاره میدرخشند و چرا لب هایم از صبح روشن ترند کسی نمیتواند عشق را بکشد اگر در خاک دفنش کنی دوباره میروید....!!! ❤❤
دقیقا همینو بگو پاش بیفته خیلی از اینا که جانماز آب میکشن حاضرن حتی صیغه هم بشن چه برسه به ازدواج!

کافر همه را به کیش خود پندارد 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
شوگر ددی یعنی قاسم خانی ااااا نههههههههههههههههه😳😒🤦‍♀️🤦‍♀️

قاسم خانی اگه به منم پیشنهاد میداد میرفتم زنش میشدم😐😂😂🤦‍♀️اون قضیه اش فرق داره قیمه ها رو نریز تو ماستا😂😂🤦‍♀️❤

2706