2737
2739
عنوان

اگه الان یه مرد سن بالا ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 126 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قاسم خانی اگه به منم پیشنهاد میداد میرفتم زنش میشدم😐😂😂🤦‍♀️اون قضیه اش فرق داره قیمه ها رو نریز ت ...

بیتلبیت چیه با اون ریختش با دخترشم ازدواج کرده ایح ایح بعد من میگم 7سال و 9ماه فاصله سنی زیادیه 🤦‍♀️😂😂

عشقم را در سرم دفن کردم و مردم پرسیدند چرا سرم گل داده است چرا چشمانم مثل ستاره میدرخشند و چرا لب هایم از صبح روشن ترند کسی نمیتواند عشق را بکشد اگر در خاک دفنش کنی دوباره میروید....!!! ❤❤
آدم میانسال و سن بالا دیگه دوراشو زده هیجانش خیلی کمه

دقیقا 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2740
😐😂😂آدم با آدمش فرق داره گل😂😂🤦‍♀این قاسم خانیه ها😂😂🤦‍♀️

خب اونم علی ها😒🤦‍♀️😂😂

عشقم را در سرم دفن کردم و مردم پرسیدند چرا سرم گل داده است چرا چشمانم مثل ستاره میدرخشند و چرا لب هایم از صبح روشن ترند کسی نمیتواند عشق را بکشد اگر در خاک دفنش کنی دوباره میروید....!!! ❤❤
دهنت😂😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️❤

دلم دزدید با اداش با همه فرق میکنه نگاش انقدر عزیزه که نمیشه بیارم کسیو به جاش😂😂🤦‍♀️

2706