2733
2739
عنوان

اخ جدایی چقد سخته همه خاطرات یادم اومد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 84 پست
اون کلا انکار میکنه  ذاتش دختربازع و هیچکس نمیتونه محکومش کنه

ازت نخواسته ببخشیش؟ میدونی تنوع طلبی یکی ازبدترین خصلتای بعضی ازآقایونه و درستم نمیشه... توآشناهامون داریم برعکس.. احمق با اینکه یکی دوساله زنش جون کنده که هی رفتن مشاوره چن وقت خوب بود الان باز میگه میخوام برم با دوستام خارج ازکشور... دوتا بچم دارن... اینجا رو به گندکشیده حالا نوبت خارجه.. 

من سه ساله جدا شدم. کم کم عادی میشه برات. هیچ حسی دیگه بهش ندارم. زمان همه چیز رو حل می‌کنه. زندگی بعد از طلاقم به خاطر حرف مردم و طرد شدن از طرف دوستام و مشکلات مالی و مستقل زندگی کردن سخته نه به خاطر یادآوری خاطرات گذشته. به خاطر انتخاب اشتباه سخته. به خاطر تنهایی تا آخر عمر سخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميفهممت لحظه لحظه ى اين شرايط رو با جون كندن زندگى كردم نه يك بار،چندين بار... بدترين حس دنياست ح ...

هم ازش متنفرم هم دلم براش تنگه

احساس پوچی دارم

یعنی دیگه هیچ وقت نمیتونم دستاشو بگیرم؟دیگه هیچ وقت نمیتونم ببوسمش؟😔

2728
اهان خوبه. خودت خونه .شغل اینارو داری ؟ مستقل هستی؟ از اینده نمیترسی؟

خونه ۶۰ متری دارم

البته ۱۲۰ متره باخواهرم شریکم ارث پدرمه

خودمم آرایشگرم درآمدم خوبه

مامانمم باز نشسته شده خدای نکرده اگه

یه روز نباشه حقوقش میرسه به من

نگرانی ندارم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
ازت نخواسته ببخشیش؟ میدونی تنوع طلبی یکی ازبدترین خصلتای بعضی ازآقایونه و درستم نمیشه... توآشناهامون ...

ازم بخواد ببخشم؟

اون خیلی از خود راضیه میگه من اخلاق و رفتارم خوبه خیانت هم نکردم 

خودم خسته شدم ازش

2738

اسی شدیدا درکت میکنم .منم ۳ماه کات کردم .امشب اینقدی تو فکرش بودم ک هنوز نخابیدم صبح شد هنوز تو فکر خاطراتشم.میفهمم حرفتو با تک تک سلولام حس میکنم

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه
اسی شدیدا درکت میکنم .منم ۳ماه کات کردم .امشب اینقدی تو فکرش بودم ک هنوز نخابیدم صبح شد هنوز تو فکر ...

خیلی سخته

همه چیز از ۹ سال پیش یادم اومد😭😭

حتی دلم واسه نامردیهاش تنگ شدهههه

ازم بخواد ببخشم؟ اون خیلی از خود راضیه میگه من اخلاق و رفتارم خوبه خیانت هم نکردم  خودم خسته ...

باز اگه اظهار پشیمونی میکرد و تلاش میکرد آدم بشه خوب بود... ناراحت نباش گلم این روزا هم میگذره سعی کن خودتو به یه کار یا سرگرمی مشغول کنی تا زیاد غصه نخوری خدانکرده بیماری روحی یا جسمی نگیری.. 

خونه ۶۰ متری دارم البته ۱۲۰ متره باخواهرم شریکم ارث پدرمه خودمم آرایشگرم درآمدم خوبه مامانمم باز ...

انشااله کنار بچه هات خوش باشی❤خیلی خوبه از پس خودت برمیای معلومه خیلی قوی هستی . بخاطر دخترکوچولوتم ک شده کم نیار💗

لایک نکن 😎.ریپلی کن ریپ دوسدارم😍صلواتم نمیخوام برای خودت بفرس😎🖐
چه حوصله ای داریا بعد۱۹ سال زندگی سختت نیست؟؟

سخت که هست ولی چیکارمیشه کرد

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706