2733
2739
عنوان

اخ جدایی چقد سخته همه خاطرات یادم اومد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 84 پست
خیلی سخته همه چیز از ۹ سال پیش یادم اومد😭😭 حتی دلم واسه نامردیهاش تنگ شدهههه

میفهمم منم خیلییی میفهممت .ادم دلش غم میاد حس بی کسی میکنه .باید با خودت کنار بیای .امشب تا صبح نشستم فک کردم چرا باید واس کسی ک منو ب کسی ترجیح داد حالم بد شه چرا 

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه
انشااله کنار بچه هات خوش باشی❤خیلی خوبه از پس خودت برمیای معلومه خیلی قوی هستی . بخاطر دخترکوچولوتم ...

ممنون گلم امیدوارم بتونم

چون وقتی داشتم خونه روترک میکردم

گفت نرو بدون من بدبخت میشی😔

میخوام بهش ثابت کنم از پس خودم برمیام

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا توکل کن میگزره اگه کاری نکرده باشه عاشقت باشه مطمن باش به حرف توگوش نمیده که طلاقت بده...دوستت نداره عاشقت نیست دلتو به دست میاره، متنها اولین عشق وابسته میشیم فقط دعا کن هرچی خیره بشه دختر نیای بدی زنگ بزنی...توزندگی بری بهتره ....اینقدرگریه دلت گرفت حتما یک ناشناس رو پبیداکن صحبت کن تو دلت نمونه....تااین دوران رو بگزرونی....میشه نشودنی نیست...حرفهامو گوش کن نرو اگه خودتو دوست داری.‌ بازم عاشق میشی..

2731

معلومه خیلی دوسش داری عشق بچگیاته؟ من خودم شوهرم چن بار درحد پیامو زنگ بهم خیانت کرده ولی بخشیدمش با اینکه اعتمادم سلب شده سعی کردم بازم بهش اعتماد کنم...اگه خیانتش دراین حداس شاید بتونی ببخشیش

هی روزگار 💔💔💔 منم خیانت دیدم جونمم واسش میدادم هیچی کم نداشتم رفت با بهترین دوستم خیانت کرد💔 نفرینش کردم هرچی کرده بیاد به سرش بعدیشم به گوه خوردن پشیمدن بشه بیا. سمت خودم ولی قبولش نکنم شاید گمونم نکنید خودمم فکرشو نمیکردم جوری شد که انگار خدا همه حرفامو یادداشت کرده بود از. رو شون نگاه کرده همشو انجام داد

ولی چی خدا پس نفرینو واسه خودم بر گشت تدند نه عینش ولی جوریکه مردم هیچ زندگی نداشتم الان خدارو شکر نامزدم خیلی به دلم هست میشه گفت بهترینه ولی یع وقتایی خیلی اذیتم میکنه با گیر دادناش ولی خدارو بینهایت شکریش الان میفهمم همش خدا خوبی مو خواسته

ولی دردی کشیدم که فقد خودم میدونم خدای خودم مرگ بهتر بود فقد میمیری تموم ولیی هر لحظه مثل اینکه تیکه تیکه از بدنت جدا کنن ای خدا حتا بدتر از این

....
حتما میتونی

🙏🌹❤

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2740
آفرین توکل به خدا و همت خودت ...اون کیه وقتی خدا هست اما با دلت باید بخواهی

🙏🌹❤

هی روزگار 💔💔💔 منم خیانت دیدم جونمم واسش میدادم هیچی کم نداشتم رفت با بهترین دوستم خیانت کرد💔 نفر ...

ای وااای خدا لعنت کنه اینجور مردا رو... ازحیوون پست ترن بخدا.. خداروشکر عزیزم خداروشکر که الان خوبی.. اصلن به گذشته برنگرد خاکش کن لطفا.. حیف تو نیس😔

ای وااای خدا لعنت کنه اینجور مردا رو... ازحیوون پست ترن بخدا.. خداروشکر عزیزم خداروشکر که الان خوبی. ...

عزیزمی خوشگلم 😔💔 دقیقا همین کارو کردم برابر حیوون واسم ارزشی نداره اما بعد اون خیلی ضربه بدتری خوردم یکی از پسرای قومی عاشقم شد و ازم خداست پاش بمونم ولی نمیخواستم قبول کنم ولی روزگار کار خودشو کرد آخه اون عشق دوست داشتنش بیحد پاک بود میدونم تا الانم که سه سال میخواد بشه نامزد ضودم هنوزم عاشقمه بیحد ولی کاش میگم خیانت میکرد کاشبدی میکرد کاش دوست داشتنش اینقدر پاک نمیبود که میتونستم یه بهونه ای واسه فراموش کردنش داشته باشم تا اینجا که چیزی ازم نمونده از  درد کشیدن نمیتونم چجوری بگم از دردام نمیدونم ولی نامزدم بیشتر از اون صادق تره و عاشقمه دوستم داذه اونم فراموش کردم ولی نه کلا فقد واسه الله و نامزدم که اقنقدر باهام صادقه میخودم منم باشم و هستم 

خیلی حرفا هست از نامزدیم اینا حوصله شو فکر نکنم کسی داشته باشه بشنوه

....
عزیزمی خوشگلم 😔💔 دقیقا همین کارو کردم برابر حیوون واسم ارزشی نداره اما بعد اون خیلی ضربه بدتری خور ...

قربونت... ببین اینو به تجربه میگم تا وقتی فکر وذهنتو همش درگیر گذشته و عشقای قدیم کنی حالت همیشه بده هیچوقت هیچ چیز حالتو خوب نمیکنه.. همش حسرت برات میمونه وحسرت... من خودم عاشق یکی ازپسرای فامیلم بودم عشق بچگیام بود یه عمره با خاطراتش زندگی میکنم ولی جز حسرت چیزی برام نداشته و اینکه همسرم هم یه جاهایی فهمید که به خاطر چی حالم بده خیلی اوقات واونو هم دلگیر کردم حسابی... دل بده به نامزدتو زندگیت سعی کن از فکرگذشته بیرون بیایو تو حال زندگی کنی وخوش باشی.. 

عزیزمی خوشگلم 😔💔 دقیقا همین کارو کردم برابر حیوون واسم ارزشی نداره اما بعد اون خیلی ضربه بدتری خور ...

وقتی نامزدت اینطور که میگی عاشقته گور بابای بقیه و گذشته غمناکت... 

2706