2737
2734
عنوان

خیلی احمق بودم از دیجی کالا خرید میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3185 بازدید | 126 پست
سایته ؟

مغازه هست که تو پاساژهای معروف شعبه داره

سایت هم داره

اتفاقا جنسایی که تاریخ انقضا کمی داره با تخفیف فوق العاده میده

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گفتن ی سری چیزا تو اینجا بی فایده است چون هر کس ی سلیقه  ای داره تو انتخاب خریدش .

من خیلی از دیجی خرید میکردم . اما چند بار جنس بنجول برام اوردن .

مثلا ساعت ۸۵ پول گرفتن ساعت ۶۰ هزاری داغون اوردن . ب جا مداد ...مدارنگی اوردن. .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امکان نداره این مقدار تخفیف ... یکی گوشی سفارش داده بود اصلش ساخت ویتنام ولی اونا ساخت هند رو با هم ...

من خودم خریدم الان دارم با همون گوشی کار میکنم، مطمئن ترین خریدهام از دیجی بوده

من اینجا جز دو تا دوست قدیمی کسی رو نمیشناسم، به من برای موندن انگیزه بیشتری بدین😂
من اول قشنگ نظرات بقیه رو میخونم و مقایسه میکنم

منم 

دقتم میکنم ببینم از کدوم فروشنده تعریف کردن

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣
2731
مغازه هست که تو پاساژهای معروف شعبه داره سایت هم داره اتفاقا جنسایی که تاریخ انقضا کمی داره با ...

احساس میکنم تو اهواز  ببار ازش خرید کردم تو پاساژ سلمان فارسی اون موقع دانشجو بودم همه میگفتن عطر میثم فقط اسم میگفتن و پول میدادن اینقدر شلوغ بود 

مغازه هست که تو پاساژهای معروف شعبه داره سایت هم داره اتفاقا جنسایی که تاریخ انقضا کمی داره با ...

خیلی خوبه قدیما یه شعبه ش نزدیک خونمون بود. اولین عطری که برای شوهرم خریدم قبل ازدواجمون از اونجا بود😍فکر کنم تازه کار بود فروشگاهش اون موقع

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
احساس میکنم تو اهواز  ببار ازش خرید کردم تو پاساژ سلمان فارسی اون موقع دانشجو بودم همه میگفتن ع ...

نمیدونم تو شهرهای دیگه هم شعبه داره یا نه

ولی لیست نمایندگیاش تو سایتش هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی خوبه قدیما یه شعبه ش نزدیک خونمون بود. اولین عطری که برای شوهرم خریدم قبل ازدواجمون از اونجا بو ...

اره چند سال پیش شروع کرد فکر کنم تو تندیس اولین یا دومین شعبه رو زد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اره چند سال پیش شروع کرد فکر کنم تو تندیس اولین یا دومین شعبه رو زد

اونیکه من میگم یکم پایینتر از چهارراه پاسداران بود نمیدونم هنوزم هست یا نه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من میخرم۹۴۹۰۰

از کجا😦

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
مگه نمی دونستی ؟؟؟

نه😐

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
خیلی دیربه این موضوع پی بردی عزیزم😂😂

😂😕

2706