2733
2739
عنوان

خیلی احمق بودم از دیجی کالا خرید میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3185 بازدید | 126 پست
اسی خیلی باحالی😂😂😂😂 ققط اونجا ک گفتی کتاباش جنسش اشغاله 😁😁😁

والاخو.مگه دروغ میگم😁😁

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
گفتن ی سری چیزا تو اینجا بی فایده است چون هر کس ی سلیقه  ای داره تو انتخاب خریدش . من خیلی از ...

درست میگین . واقعا حق باشماست . خیلیا بهم پریدن😿

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.meisamatr.com/   اینه بچه ها من ازش عطر نگرفتم اونو از روژا میخرم نمیدونم اینجا چ ...

عزیزم پرداخت در محل هم دارن؟

والاخو.مگه دروغ میگم😁😁

کتاب دیگه چیزی نیست ک اشغال باشه...جنس کاغذ مثلا کتابx تو همه جا یکیه 

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
2731
درست میگین . واقعا حق باشماست . خیلیا بهم پریدن😿

اره خب عزیزم . دلیلش میدونی چیه ؟ منطقه ها باهم فرق داره و قیمت ها هم تو هر منطقه ای فرق داره .ببین ی مثال کلی برات بزنم ما جنوب شرق تهران میشینیم  ب عبارتی پایین شهری هستیم ... اینحا مثلا بهت بگم ی شلوار لی زنونه بین ۹۰ تا ۱۵۰ تومنه . همو شلوار ۹۰ تومنی تو دو منطقه بالاتر ۱۸۰ تومنه . چون کرایه هاشون سنگین تره .  بعد ی سری افراد چون گرون خریداری کردن  تا مثلا تو دیجی ی شلوار جین ۱۴۰میبینن میگن وای چقدر خوبه .‌‌

برو زیر ریمل رولئوال بخون  طرف ۱۸۰ پول داده اما براش اصلش رو نبردن . من خودم ۱۶۵خریدم ریملمو اما راضیم . یعنی ی سر ب لوازم ارایشی و بهداشتیاش بزن ...بعضی چیزاش تو تخفیف ویژه میذاره خوبه اونم اگ تاریخ عوض نکرده باشن . یا واقعا اصلش باشه . مثلا پارسال کرم لافارر رفتم بخرم بیرون ۱۱۸ بود  اما تو تخفیف ویژه دیجی ۶۸ بود اما چون ترسیدم فاسد باشه یا اصل نباشه نخریدم . 

کتاب دیگه چیزی نیست ک اشغال باشه...جنس کاغذ مثلا کتابx تو همه جا یکیه 

کتاب ببیشعوری گرفتم اف خورده بود . جنس کاغذش کاهی بود

اره خب عزیزم . دلیلش میدونی چیه ؟ منطقه ها باهم فرق داره و قیمت ها هم تو هر منطقه ای فرق داره .ببین ...

خیلی جالب بود👏👏