2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دندون باید جنسش خوب باشه اونایی که از مراقبت و این چیزا حرف میزنن هیچوقت دندون جنس خراب نداشتن وگرنه ...

دقیقا من روزی سه بار مسواک میزنم گاهی ۴ بار 

نخ دندون

دهانشویه

کلسیمم میخوردم ی مدت

ولی باز الان ی دندونم پوسیده شده کلا جنسش ارثی خوب نیست مامان بابامم همینطوری

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
چرا پس چیکارکنم؟

یه فیلم هست تو گوگل سرچ نن در مورد مسواک زدن از روا زاده

از خمیر دندان استفاده نکن

از کف دریا استفاده کن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
من خیلی میخورم  تا پارسال حداقل روزی دو لیوان شیر ماست هر روز با غذا دوغ حاضرم از گوشت و بر ...

خب عزیزم میگن لبنیات سرده مریضی باسودا میاره که

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
دقیقا من روزی سه بار مسواک میزنم گاهی ۴ بار  نخ دندون دهانشویه کلسیمم میخوردم ی مدت ولی باز ...

هیچکی تو دنیا اندازه من از دندوناش مراقبت نمیکنه اما جنس دندونام افتضاحه و همش درگیرشونم اما به اندازه موهای سرم ادم دیدم که حتی هفته ای یبارم مسواک نمیزنن و اصلا مراقبت نمیکنن اما به جا دندون مروارید تو دهنشون دارن

دندون ارثیه

{ خانم هستم }
2738
نه

کاملا مطمئنی ! 

در غیر این صورت یا خوب مسواک نمی زنی و نخ دندون ! 

من دیروز دندون پزشکی بودم همین سوال رو کردم جواب داد گاهی اوقات عفونت کامل از لثه و دندون برطرف نمی شه و داخل دندان می شه و باعث پوسیدکی می شه ! 

حالا من زیاده روی میکنم  ولی بالاخره باید چند واحد لبنیات تو رژیم همه باشه علی الخصوص خانما&nb ...

سودا ندارید؟

کدوم دندونته ؟ من دیروز دندون عقل رو کشیدم .خیلی درد داره .

پایین یکی مونده به آخر دارع این دوطرف دندونای سالمم خراب میکنه

دندون عقلم هنوز در نیومده 

گفتم اینو بکشم جا واسه اون باز میشه دربیاد 

چون داره به این یکی دندونامم فشار میاره

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
کاملا مطمئنی !  در غیر این صورت یا خوب مسواک نمی زنی و نخ دندون !  من دیروز دندون پزشکی ...

من لثم ابسه کرد ترکید دندونم پوسید پس شاید از اون بوده

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
کاملا مطمئنی !  در غیر این صورت یا خوب مسواک نمی زنی و نخ دندون !  من دیروز دندون پزشکی ...

شایدم عفونت داره نمیدونم 

2706