2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مسواک  چیزای ترش و شیرینم زیاد نخور علی الخصوص اون دفعه دکتره میگفت اونایی که لواشک و چیزای ت ...

خب لواشک آهن داره عاشقشم باشیرینی

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
2728
خب لواشک آهن داره عاشقشم باشیرینی

من خودم اهل چیزای ترش نیستم ولی تا دلت بخواد اهل شیرینی جاتم دکتر میگفت هر وقت خوردی مسواک بزن

از اونطرفم دکترا میگن بلافاصله بعد خوردن این چیزا مسواک نزنین حدود نیم ساعت بعد مسواک بزنین

من خودم مرتب مسواک میزنم و جرمگیری میکنم خیلی مفید 

من خودم اهل چیزای ترش نیستم ولی تا دلت بخواد اهل شیرینی جاتم دکتر میگفت هر وقت خوردی مسواک بزن از ا ...

آره منم شنیدم حالا درستش کیه؟ کی باید مسواک بزنیم؟

تواین نیم ساعت نپوسه دندانمون

آره منم شنیدم حالا درستش کیه؟ کی باید مسواک بزنیم؟ تواین نیم ساعت نپوسه دندانمون

نه تو این نیم ساعت چیزی نمیشه

باز ما میزنیم 

من خودم شیرینی جات و قهوه و پفک مفک بخورم میزنم بعد غذا میزنم 

ولی خیلی هارو میشناسم هفته به هفته نمیزنن بعدم میگن خدا به ما دندون جنس خوب نداده و هی دندونامون خراب میشه و ...

ده سال یه بارم نمیرن دندونپزشکی 

نه تو این نیم ساعت چیزی نمیشه باز ما میزنیم  من خودم شیرینی جات و قهوه و پفک مفک بخورم میزنم ...

گلم من صبح ها وشبها مسواک میزنم

بعد نوشابه وشیرینی هم میزنم

ولی بارم کلی دندون خراب دارم

چرا؟

گلم من صبح ها وشبها مسواک میزنم بعد نوشابه وشیرینی هم میزنم ولی بارم کلی دندون خراب دارم چرا؟

نمیدونم حتما یه جا یه اشتباهی تو کارت هست 

از دکتر بپرس جنس دندونت چطوره 

ولی بازم خیلی شنیدم جنس دندون مهم نیست و درصد زیادیش به بهداشت ربط داره 

این تجربه خودمه و نمیدونم علمیه یا نه ولی من خودم کلسیم خیلی رو دندونام اثر داره و قرص کلسیم د زیاد میخورم و لبنیات فراوون میخورم از بچگی 

نمیدونم حتما یه جا یه اشتباهی تو کارت هست  از دکتر بپرس جنس دندونت چطوره  ولی بازم خیلی ...

من لبنیات  کم میخورم ماهی یک لیوان شیر

دارم از درد میمیرم همین الان فردا میرم بکشمش

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
نه تو این نیم ساعت چیزی نمیشه باز ما میزنیم  من خودم شیرینی جات و قهوه و پفک مفک بخورم میزنم ...

من‌روزی سه بار مسواک میزنم و نخ دندون ولی بازم دندونام میپوسه یعنی بین دندونام همیشه.جنس خیلی موثره دندونای مامان بابامم جنسشون خوب نیست اینطوری نگو

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706