2733
2734

سلام و احترام وقتتون بخیر 

مسواک حداقل دو بار در روز 

استفاده از نخ دندان هر شب ( بسیار مهم) 

قرقره کردن آب نمک 

مصرف کنترل شده شیرینیجات و شکلات 

بعد از هربار مسواک از دهانشویه استفاده شود

حدودا قبل از یک ساعت بعد از صرف غذا مسواک نزنید چون خودش مزید علت بر پوسیدگی هست.

دانشجوی دندانپزشکی هستم 🤗                                 ما نمیتونیم کسی و مجبور کنیم درست رفتار کنه!اما میتونیم کاری کنیم که ارزو کنه کاش درست رفتار کرده بود!
سلام و احترام وقتتون بخیر  مسواک حداقل دو بار در روز  استفاده از نخ دندان هر شب ( بسیار ...

مرسی عزیز

ازدهانشویه استفاده نکنم اشکال داره؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیز ازدهانشویه استفاده نکنم اشکال داره؟

اختیار دارید زنده باشین🌻🍃

جهت مراقبت کامل از دندان ها استفاده از دهانشویه ضروری است . اگر میتونید حداقل روزی ۲ بار در هفته انجام بدین 

دانشجوی دندانپزشکی هستم 🤗                                 ما نمیتونیم کسی و مجبور کنیم درست رفتار کنه!اما میتونیم کاری کنیم که ارزو کنه کاش درست رفتار کرده بود!
اختیار دارید زنده باشین🌻🍃 جهت مراقبت کامل از دندان ها استفاده از دهانشویه ضروری است . اگر میتونید ...

بجاش آب نمک استفاده کنم میشه؟؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
2728
بجاش آب نمک استفاده کنم میشه؟؟

بله