2737
2734
عنوان

سره کوچمون عروسیه

1163 بازدید | 78 پست

ی کوچه رو گرفتن میزنن میرقصن صدای آهنگشون تا ۷ تا کوچه اونور تر میره دلم ی جوری شد 

دلم میخواد عروسیه منم اینطور باشه دعا کنید تورو خدا میترسم واسم عقده شه مامانم اینا رفتن دم در من نرفتم تحمل ندارم هعی

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ بزن پلیس بیاد جمعشون کنه.....ما ها گندیدیم تو خونه یه عده بیخیااااااااال

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2728
2738

انشالله هرچه زودتترعروس شی وکرونایی نباشه عروسی بابهترین امکانات برگزارشه بدون استرسی دلت شادشه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

دیگه نفهم بودن که شاخ و دم نداره در تالار و باغ می ببند تا مردم دور باشند از کرونا اون وقت زبون نفهم یه جای دیگه رو پیدا می کنه که یه ملت درگیر کرونا کنه

اسی ایشالله به وقت این باران مشکل ازدواجت حل بشه همین ماه

فردا شب تو کوچه ی ما هم عروسیه😒

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
چشام خسته بود خوندمش سر عروسمون کوچیکه🙊😅

🤣🤣🤣🤣🤣

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 

بعضی وقت ها حس میکنم بعضی ها دنبال یه روش آبرومندانه برای خلاص شدن از شر زندگی هستن. وگرنه این همه بی اعتنایی به کرونا غیر قابل باور هست.

زین دایره مینا خونین جگرم می ده ... تا حل کنم این مشکل در ساغر مینایی